Přejít na obsah

Klepání (ťukání) v levé přední části vozu - vadný silentblok uložení převodovky


pusher...

Doporučené příspěvky

Hčko tam mám, kontroloval jsem to hned po výměně, jak jsem přijel ze servisu. Že by to dělalo něco jinýho pochybuju. Je to naprosto stejnej zvuk ze stejnýho místa, jako

se starým Dčkem. U toho ruskyho AS bych čekal, že bude tužší a že by nemusel klepat. No jak píše Petrrr, realita je jiná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja uz mam taky po prvnim servise..

ale vymenemo nemam :( klepani pry slyseli, o silentbloku vedi, ale stejne nevymenili.. klepu stale..

musim se uz konecne podivat co mam za pismenko X-/

Hold to zkusim jinde no :)

Editováno: , autor: hiz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Protože to ŠA ma dobře okaučovaný. V systému jen H od počátku výroby a to přece nemůže klepat! Žádné TPI k tomuto problému. A ze zákazníků dělaj blbce, co si jen stěžujou. Anebo je nutí změnit servis, kde jsou ochotnější. Ale kde to pak jsme! U tebe to vidím jasně na neochotu servisu něco řešit, reportovat do ŠA. Napiš na infolinku stížnost na postup servisu. Pokud máš Dčko, nic jiného ti nezbývá. Prudit, prudit, prudit....

Editováno: , autor: miklisek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja uz mam taky po prvnim servise..

ale vymenemo nemam :( klepani pry slyseli, o silentbloku vedi, ale stejne nevymenili.. klepu stale..

musim se uz konecne podivat co mam za pismenko X-/

Hold to zkusim jinde no :)

měl jsi jim říct, aha, víte o tom, slyšíte to, nevyměníte ? už mě tady neuvidíte... Bohužel to v dnešní době nejde dělat jinak...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Presne tak. U me sice ochota byla, ale mel jsem problem v tom, ze servis neni nejbliz bydliste, takze nez tam dojedu, tak to uz tolik neklepe. Tak navrhli, ze bych tam nechal auto a oni by si to pak dalsi den projeli. Ja jim rikam na to, ze bych pak musel jet vlakem zpet a pak zase vlakem pro auto. A ze bych klidne mohl do servisu bliz bydliste (jsou tady minimalne 3), tak mi hned nabidli, ze mi pujci zdarma auto.

 

V mem servisu to nakonec bylo tak, ze oni nevymeni co jim centrala nerekne. Nejprve si centrala vyzadala fotky tech ridicich tyci (i kdyz jim servis psal, ze uz mam ty novejsi a jsou tedy Ok) a kdyz se centrala presvedcila, ze je to opravdu Ok, tak az potom napsali servisu at teda zkusi vymenit ten silentblok.

Editováno: , autor: Pawouk
Necituj předchozí příspěvek.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V Ziline uz niekto menil?Caka ma prva garancka po dvoch rokoch,samozrejem za studena to klepoce,ale nemam zaujem sa dohadovat ako male decko.Mame tu tri skodovacke servisy,ci ma niekto nejake info...kde o tom vedia a bez blbych kecov to menia.

Editováno: , autor: taktik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes silentblok vymenený. Minulý týždeň som bol v Galimexe v MT a bez problémov. Povedal som mu, že klepe silentblok povedal že už pár menili. Išli sme sa previezť. V okolí servisu sú dosť deravé cesty + železničné priecestie, tak to bolo počuť. Včera mi volali,že silentblok majú, tak som tam ráno auto doviezol o 8,00 a o 9,15 hod, mi volal,že je to hotové. Ak by si mal s tým problém v Žiline, tak choď do Martina do Galimexu je tam pán Kolík  0915/988215 a s ním sa určite dohodneš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kde konkretne IMPA BA a za kym konkretne? Trebalo cakat na diel ci mali skladom? Ako rychlo vybavili? 6 servisov ma odpinkalo ze najprv musia zistit v com problem ak silentblok prevodovky tak objednat potom zasa prist s autom a podobne dristy typu ze to este nepoculi o tomto probleme...zle a zle

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kde konkretne IMPA BA a za kym konkretne? Trebalo cakat na diel ci mali skladom? Ako rychlo vybavili? 6 servisov ma odpinkalo ze najprv musia zistit v com problem ak silentblok prevodovky tak objednat potom zasa prist s autom a podobne dristy typu ze to este nepoculi o tomto probleme...zle a zle

Silentblok na sklade nemajú. Čakal som as 4 dni, pokiaľ im prišiel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

dnes jsem s tím byl v Mototechně v Dolních Chabrech a tam prej zatim silentbloky neřešili.

Neví někdo o servisu v praze, kde už silentbloky měnili a nebudou tak dělat drahoty?

Dík

 

Spojovací, viz příspěvek #1026 v tomto vlákně

 

http://forum.skodahome.cz/topic/126219-klepání-ťukání-v-levé-přední-části-vozu-vadný-silentblok-uložení-převodovky/page-42

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kde konkretne IMPA BA a za kym konkretne? Trebalo cakat na diel ci mali skladom? Ako rychlo vybavili? 6 servisov ma odpinkalo ze najprv musia zistit v com problem ak silentblok prevodovky tak objednat potom zasa prist s autom a podobne dristy typu ze to este nepoculi o tomto probleme...zle a zle

Impa v Ba je len jedna, aspon co ja viem, cakat netrebalo, asi uz maju na sklade viac kusov :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak, já poslední 2 - 3 měsíce občas slyšel poklepávání, říkám si že počkám až to bude klepat více a pokaždé, no ale včera jsem jel do Prahy, do centra plné kolejí a při nízké rychlosti a hodně příčných nerovnostech za sebou to klepalo jak o život. Dneska jsem vypadl dříve z práce, vytipoval jsem si ve Slaným kde by to mohlo klepat, klepalo to, zajel k prodejci, jel se projet ( naštěstí to hned zabouchal při výjezdu z areálu :) na testovací trase to bouchalo a zítra jdu na výměnu. Když jsem se s ním o tom bavil, tak mu řikám jak je problém, že není zima, že to je pak slyšet víc, že plno lidí nadává že čeká na mráz až se to projeví a budou to moct reklamovat, tak se smál, že to je pravda. Tak mu říkám že to samý mě trápí u pedálu, že vrže v létě a v zimě drhne. Tak hned řekl že na to je servisní akce, že se pak koukne do počítače. Kouknul se a zítra mi vymění i pedál... :)

Editováno: , autor: Rypicong
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ona je otázka, jestli to nedělají pouze nějaké pedály od - do. ( určitá šarže ) Třeba ty první tak poruchové nejsou - netuším. Já mám vyrobené červenec 2014 a patřím tam i jim vyskočilo že se musí měnit.

 

Ale pokud mě pamět neklame, tak tento servisní zásah není kvůli drhnutí, ale kvůli něčemu jinému...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak toto neni normalne, mne povedali ze neni ziadna zvolavacka a pedal mi to robi uz dlho ja mam 2012 rocnik ktory pravdepodobne ma najviac vad. Tie servisy co nezarabaju na reklamaciach ci co? Preco je taka neochota?

žiadna zvolávačka nie je ...

 

 

ona je otázka, jestli to nedělají pouze nějaké pedály od - do. ( určitá šarže ) Třeba ty první tak poruchové nejsou - netuším. Já mám vyrobené červenec 2014 a patřím tam i jim vyskočilo že se musí měnit.

kontroluje sa tam kód pedála a na jeho základe sa rozhodne či meniť,alebo nie ...

 

Ale pokud mě pamět neklame, tak tento servisní zásah není kvůli drhnutí, ale kvůli něčemu jinému...

presne tak,rieši úplne niečo iné ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...