Přejít na obsah

Zlomený plast pri spätnom zrkadle


juro111

Doporučené příspěvky

Ahojte

dnes v noci mi niekto pravdepodobne nacúval do auta a rozbil mi plast pri vonkajšom spätnom zrkadle, tú časť, ktorá je na dverách. Chcel by som sa spýtať, keď bude pršať a natečie tam voda, kam potom ďalej potečie? Odtečie niekam von, alebo pôjde dnu?

Keď som zháňal v autotechne ten plast nový, tak mi ponúkol iba celé zrkadlo za 45€ a to sa mi teda kvôli kúsku plastu platiť nechce. Keby tá voda netiekla do vnútra auta, asi by som to potom neriešil.

Ďakujem.

post-47965-0-74723200-1384627137_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 3 roky později...

Zdravím, můžete mi prosím poradit, jak sundat kryty z levého a pravého zrcátka? Na parkovišti mi ukopli zrcátko řidiče, tak jsem objednal nové thaiwanské, ale spolujezdcovo je v laku, tak bych aspoň oba polepil fólií, aby byla stejná. Jen nevím, jak ten kryt sundat. Někdo říká, vyloupnout sklo a pod ním jsou šroubky, někdo že stačí jen vypáčit, ....

Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...