Přejít na obsah

Columbus s Android 2.3/4.1+ plná podpora CAN za super cenu!


Doporučené příspěvky

Ahoj tak jsem se rozhodl pro koupy podělit o zkusenosti ... cekam az prijde pak dam vedit zatim jen odkazy

http://www.aliexpress.com/item/New-1080P-pure-Android-Capacitive-Screen-Car-DVD-for-VW-SKODA-512MB-memory-8GB-storge-Space/808790362.html

 

Podpora aut:

Skoda:

Fabia(2009 - )
Octavia(2009 - )
Superb(2008 - )
Roomster(2006 - )

 

 

 

Viz video doporučuji schlédnout

http://www.youtube.com/watch?v=GLAVEjallzE

 

 

Popis:

Android 2.3 system
Fresh unique UI interface
CPU: FREESCALE CORTEX A8,1GHz frequency
Built in 8GB iNAND MLC Flash RAM
Quick response after lighting the car: within 1 sec for starting, within 2 secs for sound, within 3 secs for rearview, within 15 secs for operation
Support 3G/ WIFI internet surfing
Support thousands of softwares downloading from Android market
Core board digital RGB888 direct drive, higher definition and clearer display
Touch screen control with dynamic graphic user interface
Support multi-resolution,UXGA@60HZ1600*1200 max, support larger screens above 10inch car DVD, clearer than resolution 800*480 with the same fluence
Integrated GPU with hardwares support 2D/3D speeding, supports OpenGLES2.0 and OpenVG1.1, 1080P decode
Built-in navigation with 3D map (map in SD card)
Support DVB-T,ATSC, Analog TV, Compatible with PAL/NTSC/SECAM format
Video support: wmv (VC1 codec),   .avi (H.264, MPEG4, MJPEG, Xvid, WMV),  .mp4 (H.263, H.264, MPEG4 codec),  .mpg (MPEG-2 codec),  .m4v (H.264, MPEG4)
Support HD 2D & 3D games
Support SD/MMC/SDHC SD ports, SDHC supports max 32G
Bluetooth supports all brands cellphones,phonebook input,music playback

Editováno: , autor: jtfcobra
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky se omlouvám za rejpnutí. Rád se podívám na recenzi od člověka co má s danou věcí zkušenosti ale pokud něco nemám tak ji neudělám, video a parametry najdu na netu. Takhle to zatím působí jako posthunting a do programátora který to "takto" o sobě napíše se snad nedá netrefit. Další případnou reakci už opravdu jedině přes SZ, toto jen proto abych nebyl hned vhozen do nějakého pytle ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Konečně mám zprávu od výrobce tak ještě změna:

 

Nová NAVI 2014 s Android 4.1 a 1GB RAM

http://www.aliexpress.com/store/product/2014-pure-Android-4-1-Car-DVD-Capacitive-Screen-for-VW-Golf-5-6-Passat-Jetta/212616_1573213189.html

 

A cena 10275 Kč + zdarma poštovné DHL

 

tak jsem zvědavý jdu teda objednávat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj 5238 mám taky malinko to zrychlila a hlavně to neumí vůbec nic .... za 40000 Kč?No trochu mimo realitu

 

TV tam bude podle mně jen ten co jde pod Android. Origo asi ne...

 

Hlavně co se mi u androidu líbí je to že si můžeš doinstalovat co chceš a přizpůsobit si to (např pustit si AVI z SD karty u columba uplně mimo svět)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přehrávat jeden update druhým způsobí vždy pomalejší a pomalejší navigaci(Columbuse). Problém všech těchto zařízeních z Číny je kvalita...kdo to měl, vždy po roce na ní něco řešit(odcházející dispej, občasné vypínání - teplo a zima tomu dá zabrat, kvalitu FM tuneru, atd.) Mě osodně zajímá zda už ví soudruzi v Číně co je to RDS(zda si to stále nepletou s vyhledáním jiné silné dostupné stanice).

Editováno: , autor: ferda25
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na to jak to bude fungovat jsem zvědav, osobně se dost divím že tyhle stroje nejsou víc rozšířené, není na nich nic zázračně složitého a všechny tovární multimedia a infotainmenty strčej do kapsy. Z Číny se jich dá například na dx.com objednat hafo, ale asi bych se stejně bál. Pak je tu ještě možnost značka Zenec, to je Švýcarská firma a má i českého ofiko dealera http://www.zenec-praha.cz/autohifishop/eshop/1-1-Multimedialni-stanice-s-GPS/1-2-OEM-E-GO-naviceivery Určitě sem napiš až to budeš mít v autě, jak to funguje a co to umí, kdyby jsi natočil později i video tak by to bylo super ;) Držím palce...

Editováno: , autor: ic.sniper
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...