Přejít na obsah

LED osvětlení RZ


Host amissus

Doporučené příspěvky

No, to se věci hýbou dopředu. Už mám taky objednáno zprostředkovaně, ale volal jsem kvůli stěračům do AS a jen tak mimochodem jsem se optal na to osvětleni SPZ pod správným číslem a ejhle, sám se tomu divil a hledal jestli není někde chyba. :kol-46:

No budou to mít všichni tak to stejně ztrácí kult jedinečnosti a vyjímečnosti.  :kol-28:  I když tolik lidí sem stejně nechodí. Teď se jim zvýší prodej, budou hledat jak to že a trknou se do hlavy a rychle to típnou jak psal Suri.  popř. to bude dočasně omezená akce.

Tedy Suri :worthy  :worthy  :worthy  budu na tebe myslet při každém rozsvícení. Sice jsem to měl přetvořené z LED pásků, ale je to dost přesvícené a nevím až by mě chytli v Rakousku či DE třeba jak by se na to koukali. Originál je prostě (homologovanej) originál.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...