Přejít na obsah

Superb 2 + BT připrava III + Samsung Galaxy S4


Doporučené příspěvky

Diky.Tak jsem to myslel,ale spatne napsal..

 

Zkousel jsem ted u auta s GSM III pripojit svuj tel pres Bluetooth(Samsung galaxy S Advance) a nepodarilo se.V menu na maxidotu jsou tam v pameti jiz tri jine zarizeni.Podle manualu tam dalsi pripojim,kdyz nejake jine vymazu,coz se mi nepodarilo.Zadne z tech,co tam pripojil nekdo predemnou nemam.A to odstraneni mi nejak nejde,nevite nekdo jak na to?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to:PetrKV

jediné co ti ještě pomůže je udělat na telefonu ROOt a nainstalovat do samsungu aplikace rsap a pak ti to bude fungovat.nedávno jsem to taky řešil.prostě ty Samsungy mají problém s protokolem komunikace rsap a jediná možnost je ta aplikace,ale ta nefunguje když na telefonu nemáš udělaný root.

Jirka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v manualu pisi o připojení přes rsap,nebo hfp.Tak jsem myslel,že snad aspoň jedno/spíš to druhé/ musí fungovat,pokud stejný telefon připojím u Gsm II na starším autě bez problémů.Obě auta mají stejný Mf volant a radio bolero.V novějším je radio trochu jiný design.,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no na rádiu nazáleží

jinak většinou není problém s připojením na GSM2,ale myslím že budeš mít problém díky tomu Samsungu a GSM3,toto opravdu nefunguje bez aplikace rsap.pak ještě jsou jednotky co umí jak GSM2 tak i GSM3,ale to záleží co přesně za jednotku máš v autě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to tedy nejsem potěšen,root v tel mi moc neříká,nějaké spec nastavení..A dle vin zjistíme jestli mi náhodou nenadelili obě jednotky:-).Jinak gsm má uloženy v paměti nějaký samsung,s velmi podobným číslem,co mám já,pak nějaké htc a ještě něco,ty určitě fungovaly.,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

root je odemčení systému telefonu,někdo to dělá i doma,ale pokud v tom nemáš zkušenosti tak je lepší vyhledat nějaký rozumný servis na mobilní telefony a tam ti to určitě rootnou.stojí to většinou tak kolem 500 kč,a tak si tam jen stáhneš tu aplikaci rsap

určitě v autě dvě jednotky nemáš,to jsi mě asi špatně pochopil,to je jen jedna jednotka,která umí jak GSM2 tak i GSM3

Editováno: , autor: wsharan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ok root uz rozumim.

S temi jednotkami jsem rozumel take,kez bych mel jednu mocnou..

Sebral jsem tel klukovi a sel to zkusit,jenze ma taky Samsung,jen nejaky novejsi.Nalezen byl na maxidotu.Tak jsem znovu zkousel ten muj.No a nasel se taky,ale spojeni jsem nedokoncil.Nejdriv se mi nekolikrat podarilo vytukat kod na mobilu.Ale pak se me zeptal na kod jeste maxi-dot no a pres to uz jsem se nedostal boha...Od asi tretiho pokusu jsem se uz nemohl dostat ani pres ten kod v mobilu.Maxi-dot mi daval na vyber vzdy 4  4ciselne kombinace napr 7777 4444 8888 6666 a mobil mi zas napovidal stale 1234 0000 no pakarna na me.

Jeste zkusim sebrat mobil zensky az se objevi,ta ma htc nevim jaky..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mám galaxy SIV mini, trápil jsem se s tím celý večer, ale i při mých amatérských schopnostech jsem to udělal. Je třeba:

ve vývojářském režimu povolit ladění USB

aby šel zprovoznit root musí být na telefonu zakázán Knox - toto provede aplikace SuperSU

zprovoznit root na telefonu (tím pádem padne záruka) - já to udělal přes aplikaci Kingo Android Root

nainstalovat aplikaci rSAP

potom už to šlape

vypadá to složitě, ale když jsem to zvládl já tak to musí zvládnout každý

Editováno: , autor: jets
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nezaleží na roku výroby auta ale jaká jednotka tam byla namontována.když se podíváš pod sedadlo spolujezdce tak ji tam najdeš,tak si opiš co je to za jednotku a pak to už vygoogluješ co ta tvoje umí!

to:jets

tak to jak jsi si udělal root jsi asi záruku na telefon stratil,ale pak to jde udělat tak že záruku nestratíš,nevím přesně jak to je,já ty rooty nedělám,nechal jsem si to udělat u odborníků a co od nich vím tak při tom rootu záleží jak se to dělá,že jsou tam snad někde zapsány 0 a když to rootneš tak jak jsi to udělal ty tak se to změní na 1 a pak je po záruce,ale dá se to i rootnou tak že ty 0 tam zůstanou a pak se záruka nestratí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já to dělal jako naprostý amatér, přivezl jsem nové auto, chtěl spárovat telefon a ni, tak jsem to začal řešit v osm večer a hledal řešení na každý krok dál a dál. Je třeba rSAP - nešel mi nainstalovat tak jsem pátral a zjistil že je třeba root, root mi nešel protože byl potřeba povolit vývojářský režim, který jsem v telefonu ani nenašel tak jsem pátral proč atd atd atd. Hodně jsem hledal na amerických fórech, vzhledem k časovému posunu jsem se dočkal i odpovědí. To že ztratím záruku při rootu jsem zjistil až pozdě, když jsem měl telefon rootnutý :-). Nicméně, jiné cesty nebylo... Dnes jsem hledal jestli někdo na netu nabízí root bez ztráty záruky. Kdyby to někdo uměl tak si myslím, že by to byl kšeft jako hrom. Nenašel jsem nic. Pro jistotu jsem ještě zavolal kamarádovi co má prodejnu pc a servis a ten mi řekl že to je stejné jako když si jdu koupit auto a prodejce mi bude tvrdit že u jejich značky si klidně můžu koupit diesel na krátké popojíždění a nebudu mít žádné problémy s DPF protože oni to mají přizpůsobené. Dokud není problém tak tomu můžeš věřit. Jinými slovy, až někdo od těchto "odborníků" s rootnutým telefonem bude uplatňovat záruku a bude jim uznána tak uvěřím, že to tak opravdu jde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jasně,chápu že jsi to chtěl mít co nejdřív a tak že jsi si snažil pomoci sám.

jinak s tou zárukou je to tak,že když to rootneš tak jak jsi to udělal ty,tak je to pak poznat díky těm 1 a 0 jak jsem o tom už psal a pak to jde rootnou tak,že ty se ty 0 nezmění na 1,tudíž to dokážeš veátit do původního nastavení a není nikde nic poznat,tudíž záruka nepadá a ještě bych ti chtěl jen říci,že když ti na telefonu něco odejde,jako mikrofon,či sluchátko (nejčastější věci,tak toto nemá nic společné že jsi si rootnul telefon a tudíž záruka ne tyto věci plátí stále,ta záruka padá jen na sofwerové chyby,a vím to opravdu od lidí co se tím zabývají a ty telefony dělají,opravují a prodávají a tudíž i ty reklamace i řeší!ale to si myslím že už sem ani moc nepatří a taky bych tuto debatu o rootu už ukončil

důležité je že že proto aby chodil dobře GSM3 je zapotřebí ten rsap!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jasně,chápu že jsi to chtěl mít co nejdřív a tak že jsi si snažil pomoci sám.

jinak s tou zárukou je to tak,že když to rootneš tak jak jsi to udělal ty,tak je to pak poznat díky těm 1 a 0 jak jsem o tom už psal a pak to jde rootnou tak,že ty se ty 0 nezmění na 1,tudíž to dokážeš veátit do původního nastavení a není nikde nic poznat,tudíž záruka nepadá a ještě bych ti chtěl jen říci,že když ti na telefonu něco odejde,jako mikrofon,či sluchátko (nejčastější věci,tak toto nemá nic společné že jsi si rootnul telefon a tudíž záruka ne tyto věci plátí stále,ta záruka padá jen na sofwerové chyby,a vím to opravdu od lidí co se tím zabývají a ty telefony dělají,opravují a prodávají a tudíž i ty reklamace i řeší!ale to si myslím že už sem ani moc nepatří a taky bych tuto debatu o rootu už ukončil

důležité je že že proto aby chodil dobře GSM3 je zapotřebí ten rsap!

tak tak, podle mě je teda hrozná jestli mít BT nebo mít záruku na telefon...

u mě to ani tak nebylo o spěchu, ale o tom, že jsem byl neposkvrněný informacemi a padnutí záruky jsem zjistil pozdě. Jinak bych určitě pátral jestli to jde řešit jinak. Poslední dobou mám smůlu na koupené věci a hodně se mi kazí, tak doufám, že padnutí záruky nebudu litovat... Ještě že mě ten telefon stál 1,- plus DPH :-). Pokud to někdo umí bez ztráty záruky, tak by asi hodně lidí uvítalo nějaký kontakt, já nikoho takového nenašel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...