Přejít na obsah

Superb 2 + BT připrava III + Samsung Galaxy S4


Doporučené příspěvky

  • o 2 měsíce později...

Zdravim,tak jsem prisel o starsi Samsung Galaxy S advance (android 2.3..) ktery jsem pripojil ke GSM III pres klasicke hands free,rsap neslo(radio mam bolero).Ted mam jako nahradni S4 mini(android 4.2..) a jdou obe varianty,jen primarne se pripojuje rsap.Kdyz jsem to tak pripojil,v nastaveni jsem zmenil na klasicke hands free,protoze casto lezu z auta,tak mi to vice vyhovuje a tel neni "mrtvej",kdyz ho chci pouzit v aute a samozrejme vadilo i porad tukat pin...

Jen asi na delsi jizdy je lepsi rsap,jestli rozumim ma lepsi signal.Z toho mi vychazi,ze jednotka,co mam zvlada snad "vse".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K tomu rootování telefonu...

1) přijde mi to nesmysl pro Samsung S4 bo S4 je jeden z mála telefonů resp. všechny "vlajkové" lodě Samsungu  (low endy ne) mají vestavěnou podporu RSAP narozdíl od jiných Androidích telefonů (android/Google sám o sobě RSAP nepodporuje je to vůle Samsungu). O té S4 nekecám vím o čem mluvím, provozuji S4 již na několikáté verzi OS. Aktuálně mám KITKAT 4.4.2 konkrétně I9505XXUFNB9 a RSAP jede na 100%. Mám Supa facelift výroba před vánoci a BT III Premium. Páruje RSAP, čte SMS, dělá palubní wifi, ovládá přes BT přehrávač (i Soundcloud), zobrazuje názvy skladeb hrané přes BT.

 

Jedinej zádrhel v párování byl v tom, že jednotka byla nastavena by default (nastavuje se v setupu TEL/BT na Maxidotu) na Audio HF nikoliv RSAP, po přepnutí na první klik napárováno přes RSAP a funguje OK.

 

2) S rootem si moc nehraj, můžeš mít problémy s bankovními appkami, nebo s emailovými klienty typu Good for Enterprise, ty pokud detekují narootovanej mobil, tak chcípnou. Potažmo, pokud máš korporací pořízenej mobil a IT spravuje security policy, mohlo by se ti stát, že to posoudí jako porušení pracovní kázně (znám i takové případy).

 

howk

 

Já osobně jsem aktuálně RSAP přepnul zpět na klasické HF! Protože, byť mám vestavěnou navigaci, používám WAZE na telefonu a ten potřebuje datové spojení. Bohužel pokud RSAP převezme z telefonu SIMku, pak samozřejmě přestanou fungovat i data v telefonu ( logické bo GSM rádio je v telefonu OFF), takže je potřeba navázat WIFI mezi autem a mobilem. BOHUŽEL STABILITA DATOVÉHO SPOJENÍ JE U ŠKODOVÁCKÉ JEDNOTKY MIZERNÁ !! Nevím čím je to způsobeno, teoreticky by to mělo díky anténám být opačně, ale je to horší. Napadá mě jedině, že ta palubní jednotka nepodporuje všechny GSM/UMTS a kdoví jaké normy má dnešní mobil v sobě, zkrátka, že podporuje jen jednu normu nebo pásmo, což výsledně snižuje dostupnost/pokrytí datovou službu.... Někdo podobná zušennost??

Editováno: , autor: Pavel_R.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...
  • o 4 měsíce později...

Ahoj,

 

řeším teď výměnu HF jednotky mám SII 1/ 2010 a teď mám jednotku 1Z0035729E GSM II a chci nahodit jednotku 3C8 035 730D GSM III premium. Telefon budu připojovat přes rsap a zajímá mě jestli bude fungovat čtení a psaní sms. Mám MF volant,maxidot+Columbus s hlasovým ovládáním. Případně poraďte jaou nejlepší jednotku zvolit.

 

 

Díky za odpověď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Čauko taky se přidaám s dotazem v rodine mame supa II 2009 ... Sup nepodporuje Iphone 5S a to z duvodu ze Iphone nefunguje s fuknci RSAP auto ho najde ale napise ze zarizeni je nepodporovano ... Tudiz se ptam Samsung S5 by stim tento problem nemusel mit co :D ? Popripadne mate tu nekdo Samsung S5 v kombinaci s Colombusem ? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...