Přejít na obsah

ČESKO-MORAVSKÝ sraz Octavií na Vysočině


stanmar

Doporučené příspěvky

No u tebe v neděli, jinde nebude :D Na takové věci se mě nemůžeš ptát, to jsou blbosti, to neví ani koule, spíš by tě mělo zajímat, kdy se ti na auto vysere kosák a kdy ti Žamberskej zatoulanej pes na srazu prackou poškrábe lak na dveřích ;)

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na žádnou přeháňku to nevypadá....

Když píšeš o poškrábání auta Clinte... u mě byl ve čtvrtek servisák na kotel a v předním blatníku nového Šarana díra jak prase, ptám se co to? On že manželčim kůň se lekl psa a vykopl.... bylo mi hloupé si to vyfotit, ale nic takového jsem nikdy neviděl a to jsou na autě všechno hlubokotažné plechy.... no odneslo to i světlo, tedy držáky, úchyt nárazníku a čelní sklo, dole prasklina, auto mělo najeto 3 tis.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kokta jezdí sice rychle,ale bezpečně a bez nehod tak se mimo dálnici neodvažuje vystrčit ani jedno kolo svého čipnutého oře. Aby ho tam stejnej maniak jako je on nesestřelil !!

Cesta z HK na Vysočinu by byla pro něj větším adrenalinem než skočit bungee jumping z nuseláku bez lana ....

To bude asi ten hlavní důvod jeho avizované neúčasti.

Zato doufám, že ostatní již přihlášení kolegové opravdu přijedou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...