Přejít na obsah

ČESKO-MORAVSKÝ sraz Octavií na Vysočině


stanmar

Doporučené příspěvky

už se to skoro zvrhlo....

 

našel jsem něco pěkného k těm tangálům ve smyslu vlajek srazu.... jak je ta čeština a obrazutvornost s tím spojená krásná...

 

  • Plavidla se zdraví navzájem spuštěním a opětovným vztyčením vlajky. Vojenská plavidla se zdraví jako první, malá plavidla zdraví plavidla větší. Na pozdrav se musí odpovědět stejným způsobem.
  • V noci se na plavidlech vlajky nevyvěšují; pouze při vplutí do přístavu po západu slunce nebo při jeho opuštění v noci pluje loď pod vlajkou . Na širém moři ji však spustí.
Editováno: , autor: Hravec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

přesně, lámu co se dá... hoši, trochu míň vážně berte ten život, třeba bude válka co nám bude platné, že jsme brali všechno vážně a podle pravidel....

 

jinak lanařím i borce ze západního SK moc se jim nechce, je to pro ně přeci jen kus cesty....

 

fuj, ráno mám být v 9 hod. v Bohumíně....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nedával bych to za stěrač ale zastrčil pod kliku, to nikoho tolik nenasere, protože to hned může hodit na zem a nemusí za jízdy odchytávat pohybem stěračů nebo vylízat znovu z auta...

 

kamarád má super reklamní magnetky, velikosti vizitky se zaoblenýma rožkama, ale proslovy lidí, když to našli cvaklé na dveřích u kliky ... "kterej čurák to nalepil na moje auto..." ono to tak totiž vypadá jako samolepka, v podstatě to je samolepka na magnetické fóliii... tykové proslovy byly ty z těch jemnějších..... ale má to úspěch, kdo pochopil že je to magnet a nezničil do odškrabáváním nebo nezahodil, to má doma na ledničce ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...