Přejít na obsah

šedé pruhy plastové prahy


marek2

Doporučené příspěvky

Tohle jsem reklamoval pokud máš auto v záruce, vymění jakési cosik kolem okna, nějaký myslím hlínikový(?) prvek špatně reaguje s vodou a tohle má za následek. Mi to vyměnili v pohodě. Myslím, že to byly nějaké pojezdové lišty na okna.......zeptej se v servise.

Po výměně se to už neobjevilo. Škodovka o tomto problému ví, ale v tajnosti nic nesvolává, neboť to mají všichni Yetíci starší generace, u nového FL už tento nešvar bude opraven od výroby.

Editováno: , autor: Michal B.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle jsem reklamoval pokud máš auto v záruce, vymění jakési cosik kolem okna, nějaký myslím hlínikový(?) prvek špatně reaguje s vodou a tohle má za následek. Mi to vyměnili v pohodě. Myslím, že to byly nějaké pojezdové lišty na okna.......zeptej se v servise.

Po výměně se to už neobjevilo. Škodovka o tomto problému ví, ale v tajnosti nic nesvolává, neboť to mají všichni Yetíci starší generace, u nového FL už tento nešvar bude opraven od výroby.

Jo jo mám, díky za radu. Zítra tam zrovna jedu, tak se na to zeptám. :kol-47:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už jsem objednaný. Škodovka o tom ví a doporučení v záruce vyměnit, protože za nějaký pátek může hliník narušit i nástřik ve dveřích. Svolávací akce na to není, jen kdo se ozve. To těsnění v mém provedení stojí 1530,-Kč na jedny dveře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kazdopadne doporucuju obcas odehnou tu tesnici gumu na hrane dveri(B-sloupek) hlavne dole. Ja tam mam od toho jak to vyhnilo, solidne vyrezly dvere :'( Dalsi rez byla pod gumou v dolnim rohu okna tam kde konci vodorovna gumova lista a zacina ten lesteny kryt sloupku. Jsem z toho znechucenej...moje bejvala 120tka 18let stara takhle shnila nebyla:-( Tyhle tesneni jsou fajn, akorat vibracema auta odiraji lak az na plech:-(

Editováno: , autor: majkl.s
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...