Přejít na obsah

Teče do kufru


Lukynoo

Doporučené příspěvky

nuz hladal som ale nenasiel som ako vyriesit zatekanie do kufra na kombiku. koberec aj po vysuseni smrdi ako svina ale nikde som nenasiel kadial byto mohlo ist. tesnenie okolo otvoru 5 dveri je neporusene, ostrekovac normalne strieka, takze tym to nebude. mal som dole aj obidve zadne svetla, tesnenia su na mieste. skratka nic neobvykle som nenasiel. jedine co ma napadlo snad okolo zamku na dverach, je tam take gumove tesnenie - vid foto.

poradi niekto? vdaka

post-2391-1200927025_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nuz hladal som ale nenasiel som ako vyriesit zatekanie do kufra na kombiku. koberec aj po vysuseni smrdi ako svina ale nikde som nenasiel kadial byto mohlo ist. tesnenie okolo otvoru 5 dveri je neporusene, ostrekovac normalne strieka, takze tym to nebude. mal som dole aj obidve zadne svetla, tesnenia su na mieste. skratka nic neobvykle som nenasiel. jedine co ma napadlo snad okolo zamku na dverach, je tam take gumove tesnenie - vid foto.

poradi niekto? vdaka

Napis presnejsie kde mas vodu. prava zadna strana, lava. okolo zamku. atd. CHOD na VAPKU A STRIEKAJ AUTO PO CASTIACH A POZERAJ .ZATEKA TI MOZE AJ MEDZI PLECHOM A TESNENIM 5. DVERI ZLE NALEPENE OKNO ZAD.KAPOTA, BOCNE OKNA P+L STRANA.

Editováno: , autor: PROCHY603
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no vsimol som si to ked bol koberec mokry skoro po celej sirke a voda bola aj v tom polystyrenovom vylisku co je pri rezerve. este ma napada zeby tieklo cez stierac? na umyvarku sa dostanem najskor cez vikend, tak potom poreferujem. ten koberec z kufra som vyhodil, pekne sa susi a budem teda pozorovat odkial to ide.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

Ahoj, taktéž jsem objevil vodu v kufru, stáhnul jsem koberce, sundal plasty a lil na zadní dveře a hledal, kde to teče a zjistil jsem, že voda se hrne někde z levé vrchní části zadního nárazníku, ale nelze odhadnout odkud. Již jsem pořešil těsnění pátých dveří a stále teče. Mám kombíka a na střeše ližiny. Poradí někdo kam šáhnout a co utěsnit. Za každou radu budu rád.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

já jsem objel silikonem sklo po obvodě, kromě spodní hrany, a pak se ještě podívej do místa, kde ukazuje šipka,

tam, jsou plechy 5.deří spojené ( alespoň u hatchbacku), a já jsem tam měl nějakou škvíru. Všechno jsem utěsnil silikonem a je klid.

Tex

post-25385-004285400 1283606082_thumb.jp

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 6 měsíců později...
  • o 1 měsíc později...

Zdravím, tak jsem po dnešním dešti taktéž našel vodu na roletce u svého kombíka. Co jsem vykoukal tak voda teče tam kde končí stropnice a začína pastové obložení tak ze spáry vpravo mezi tímto obložením protéká . Nemáte někdo tip kde přešněji bych měl hledat ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 3 roky později...

Zdar klubáci už dlhšiu dobu mi zateká do kufra teda kvapká na tu roletku v kufri tesnenie som posunul vyššie zlepšilo sa to na pravej strane mam sucho len na tej lavej to neviem nijako nastaviť a tam kvapká sem tam.... nedá sa to ešte nejako nastaviť napr zámok aby to lepšie dosadalo alebo treba vymeniť tesnenie alebo čo treba spraviť za odpoveď vopred ďakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

Zdravím. Před nedávnem jsem zjistil zatékání do kufru. Konkrétně v oblasti zadního repráku, z pod plastu při dešti kapala voda před schránku zadního světla. Demontoval jsem tedy zadní kryt s reprákem a kryt sloupku nad ním a zjistil jsem ,že voda vykapává z místa spojení 2 plechů ve sloupku a s největší pravděpodobnosti je místem původu haguska, která při bližším zkoumání je volná, takže voda zatíká pod ní a dále přes spáry samospádem až do zmíněného místa. Chystám se provést celkovou generálku interiéru, takže bude demontáž všech tapicuringu a krytů, vysušení, vyčištění, impregnace a monáž zpět. ;) Dám vědět výsledek. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

 

V 2. 9. 2010 na 21:26, Standis napsal:

tak mám taky problém

už po dvakrát se mi stalo, že mám po dešti kaluž vody na roletě a nikde není vidět, že by zůstávali kapky vody, nějaký tip, kudy by mohl zatékat???

 

V 3. 9. 2010 na 15:32, PROCHY603 napsal:

STANDIS:Hod foto rolety + oznac presne miesto kde je voda. :)

Vymackana pirela na zadnom kufri.Tipujem rok vyroby tvojho auta cca2002. ;)

 

Máme taky combi 2002, takže bylo to to těsnění???

Editováno: , autor: JanT
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...