Přejít na obsah

Chybove kody


Bracho90

Doporučené příspěvky

Ahojte som tu novy.

Chcem sa opytat dnes mi volal kamarat ze ma problem s autom ze po nastartovani mu zacne signalzovat kontrolku oleja a vody,niekedy to zmizne ale po kratkom case to znova naskoci.Oleja aj vody je tam dost a,neviete cim to moze byt?na diagnostike mu vyhodilu tieto chyby.

Auto ide v pohode len mu svietia tie dve kontrolky,voda+olej,vsetkeho je dost,a este mu neukazuje stav nadrze ma plnu nadrz ale pritom neukazuje nic,ako keby bola prazdna,mozna je to nahoda ze mu akurat odisiel aj plavak v nadrzi,neviem,ale hlavne by chcel vyriesit ten problem s vodou a olejom.

Chce ist autom na buduci tyzden cca 700km tak sa boji,viete mi povedat co to moze byt,keby ho chceli v servise oklamat,?popripade co treba vymenit aky diel,alebo  cidlo?Dakujem. :) 

post-90186-0-66369700-1410627574_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No s těmi budíky to bude maličko horší. Rozdělat a mrknout na plošné spoje. Studené spoje znovu přecínovat. Jestli tomu nehovíš,tak to budeš někomu muset dát udělat. Ale o budíkách jsi tu taky přečteš. Vše se to už tady řešilo.

Editováno: , autor: Mirek 835
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

ahojte takze ja som aj zabudol napisat :D tak problem s tym olejom bol taky ze bolo chybne cidlo tlaku oleja,a pristrojovka blbla,kvoli studenym spojom to uz riesil elektrikar.

Chcem sa vas este opytat ci nemate neaky navod na montaz  parkovacich senzorou na kratku fabiu.Kde co napojit,a ci nema napr,v zadnom narazniku uz naznacene kde sa maju vrtat diery,na mojom opli som mal uz taku predpripravu :) Dakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 týdny později...

Přidám se sem se svým problémem auto hlásí tyto chyby:

 
16514 - Oxygen (Lambda) Sensor B1 S1 
            P0130 - 35-10 - Malfunction in Circuit - Intermittent
Readiness: 0010 0001
 
01598 - Drive Battery Voltage 
            07-10 - Signal too Low - Intermittent
 
01054 - Power Supply Relay; Terminal 30 (J317) 
            28-00 - Short to Plus
 
Jde mě hlavně o tu poslední chybu řešil jste to už někdo?? Doplním že se jedná o fabii 1,4MPi r.v.2000
 
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

Zdravím vespolek, ve Fabii 1.4 50kW, kód motoru AME, jsem našel tyto chyby: 

 
Sobota,11,Duben,2015,15:52:33 VCDS verze: SVO 12.12.3.04 
 
17549 - kalkulace zatizeni  P1141 - 35-00 - neverohodna hodnota
16555 - rada valcu 1: system odmerovani paliva  P0171 - 35-00 - system prilis chudy
Readiness: 0110 0101
Adresa 01: chyby smazány
 
Po testu lambdy základní nastavení kanál 34, auto nastartováno + sešláply brzdový pedál napsalo test není ok (R1-S1 neOK) a na druhé pozici se během testu objevilo -32 stupňů .
 
Další načtení závad:
17549 - kalkulace zatizeni P1141 - 35-00 - neverohodna hodnota
16515 - rada valcu 1 - sonda 1  P0131 - 35-00 - signal prilis nizky
Readiness: 0110 0101
Zpětné vedení výfukových plynů: Selhalo nebo nekompletní Vyhřívání lambda sondy: Selhalo nebo nekompletní Lambda sonda(y): Selhalo nebo nekompletní Klimatizace: OK Sekundární přívod vzduchu: Selhalo nebo nekompletní Spalování par: Selhalo nebo nekompletní Zahřívání katalyzátoru: OK Katalyzátor(y): Selhalo nebo nekompletní. 
Je lambda KO?
Editováno: , autor: VAG BoBo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo to mi to dělalo taky ale po vyčištění a nastavení klapky se to zmírnilo ale úplně to zmizelo až po výměně lambdy to drží pěkně volnoběh na 750ot. Nejvíc je vadná lambda poznat na spotřebě která v mém případě vylezla až na 15L/100km po výměně jsem na na 6,5L/100km... Když jsem lambdu vyměnil tak jsem si říkal že jsem tím měl začít než měnit pal.filtr, vzducháč, svíčky, čerpadlo atd... :kol-28:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 10 měsíců později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...