Přejít na obsah

MirrorLink


Doporučené příspěvky

  • o 4 týdny později...

Minuly tyden jsem kupoval novou Fabii a prodejce mi doporucoval at si radsi ML nekupuji, ze to jsou zbytecne vyhozene penize.

Pry to jeste poradne nefunguje a momentalne se jeste ceka na certifikaci od Google a jinou nez Sygic navigaci pres to spustit nejde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Od 22KT se neprodava MirrorLink, ale SmartLink (coz jsou tri funkcnosti pro ruzne platformy - Mirrorlink, Android auto a Apple Carplay). Oficialne posledni dve nejsou ze strany Gogolu a Applu podporovane na nasem trhu, ale realne podle zdejsich ohlasu docela dobre fungujou. Jako funkcionalita Smartlinku ted tedy papirove zustava jen Mirrorlink a je to tak i prodavano.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mohl by prosím někdo vyfotit informace o systému. Nejlíp víc lidí. Hlavně aby tam byl vidět software a hardware. Nemám mirrorlink a chci vidět jestli tam je rozdíl. Děkuji. Nejlíp více lidí. Klidně mi to pošlete do zpráv, ať se to tu nezasira.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cavte, mam tento problem so Sygicom. Pokial Sygic nie je pripojeny cez mirrorlink , funguje bez problemov. Ked vsak pripojim mobil (HTC One M8) k Boleru zrkladleny obraz sa pocas jazdy seka a nejde plynule co sposobuje problem pri navigovani. GPS signal je v poho napr. pri Android Auto a jeho Google Maps problem nemam. Skusal som aj rozne USB kable a stale to iste. Mal niekto podobny problem?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Včera jsem měl možnost zkusit jestli funguje mirrorlink u telefonu LG G4 (s androidem 6.0 Marshmallow). Po dost velkém boji se nakonec zkušební verze Sygicu rozeběhla. Co mě překvapilo je, že obrazovka mobilu při jízdě nezhasla, přitom ale na dotyk nereagovala. Když jsem telefon tlačítkem zhasnul, odpojil se. Je to standardní chování? Ptám se těch co jim ML funguje: Svítí vám displej telefonu při zrcadlení, nebo zčerná a vše běží jen na Boleru? Díky za reakce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...