Přejít na obsah

MirrorLink


Doporučené příspěvky

Appl tam není proto, protože by za své aplikace chtěl po zákaznících platit. Jako u všech ostatních produktů...

Veta jak je psana nedava smysl.

Apple carplay je rozhrani, ktere umozni propojit Iphone s radiem. Nic vic, nic min. Proste veme to co je na iphonu a zobrazi to na radiu.

Apple ze by chtel za sve apky platit?

Appstore umoznuje ziskat apky jak placene tak free. Uplne stejne funguje Googli (androidi) google play.

Je jasne jak to cele dopadne. Autommobilky budou muset umet podporovat vsechna zarizeni pokud nechteji lidem diktovat jaky maji mit telefon:)

Editováno: , autor: acom
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v citigo mame Move&Fun,ktore funguje vyborne, bezi radio,alebo CD, navigacia na pozadi, ozve sa a stisi radio, ked je potreba ... som si hovoril, pride nova fabia, vymyslia urcite nieco podobne, ved to funguje super ... a pic, polotovar jak svina ... to ze mi obraz z mobilu vypne radio ... no nic, stale mi ale nejde do hlavy, ze mobil zo zapnutou GPS budem mat niekde pod palubkou ... GPS potrebuje vidiet prijimac, inak nefunguje...to mohli vymysliet aspon na palubke nejaky pekny drziak kam sa ten mobil iba vsunie ... nieco ako niektore hi-fi s microusb ... pridem,sadnem vsuniem :) aj tak ten mobil potrebujem niekam dat sakra

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

zdravim,

mám nového Yetiho, radio Bolero - jak zjistím jestli mi podporuje mirror link?

Mám S4 mini s nynějsím fw 4.4.2 - je věstavěná funkce od koncernu, když připojím telefon přes usb do OIII (nemám MDI kabel u yettiho) napíše mi to v telefonu, že jsem připojen k internetu. Musím mít ještě nějakou dodatečnou aplikace od androidu, Škodovky nebo to znamená, že Bolero u OIII nepodporuje mirror link?

 

Poradí někdo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravim,

mám nového Yetiho, radio Bolero - jak zjistím jestli mi podporuje mirror link?

Mám S4 mini s nynějsím fw 4.4.2 - je věstavěná funkce od koncernu, když připojím telefon přes usb do OIII (nemám MDI kabel u yettiho) napíše mi to v telefonu, že jsem připojen k internetu. Musím mít ještě nějakou dodatečnou aplikace od androidu, Škodovky nebo to znamená, že Bolero u OIII nepodporuje mirror link?

 

Poradí někdo?

 

Doporučuji se obrátit na prodejce, který ti vůz prodal. Ten ví co a jak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono jde taky o to, jestli ten mirrorlink využiji. Všude samá reklama, jak to redaktoři zkouší, jak se to hned napoprvé spojí  s MT a používají  navigaci Sygic. Přitom se mi nechce věřit, že každý z nich vlastní mobil HTC, který s tím jde spárovat. Navíc ale nikdo z nich neupozorní na to,  že ten kdo má navigaci Sygic tak ji vlastně nevyužije dokud nezakoupí jinou za cca 2400kč.Zajímalo mě to, tak jsem napsal na Sygic a odepsali to, co jsem se už i dočetl.

 

Vladimir (Sygic Support)

Jan 09 11:07
Dobry den,

Dakujeme ze ste nas kontaktovali.

Pre systemy s mirrorlinkom mame aplikaciu ktora je zvlast, vola sa Sygic Car navigation a len tato je schopna fungovat s Mirrorlink zariadeniami. Momentalne je nasa aplikacia funkcna v systeme Novej Skody Fabia, v novych Jaguaroch a Range Roveroch. Na podpore pre dalsie automobilky pracujeme.

V pripade akychkolvek otazok ma prosim kontaktujte.

Dakujem.

Best regards,

Vladimir
Sygic Customer Support

Takže abych to měl funkční a mohl tuto navigaci využívat musím koupit mobil , nejlevnější za cca 13tis.Kč a k tomu navigaci za 2400kč a jsem na cca 16 tis. Od samsungu by měl jít zatím jen Samsung galaxy note 4 ( když ale zadám WIN tak ho to nepodporuje) a Edge(se u nás neprodává). Takže pak by mě funkční navigace přišla na takových 25-27tis,Kč.Bezva ne? To už je fakt lepší držák na sklo a ten mobil tam dát.

http://compatibilitylist.skoda-auto.com/

Editováno: , autor: Hkubes
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravim,

mám nového Yetiho, radio Bolero - jak zjistím jestli mi podporuje mirror link?

Mám S4 mini s nynějsím fw 4.4.2 - je věstavěná funkce od koncernu, když připojím telefon přes usb do OIII (nemám MDI kabel u yettiho) napíše mi to v telefonu, že jsem připojen k internetu. Musím mít ještě nějakou dodatečnou aplikace od androidu, Škodovky nebo to znamená, že Bolero u OIII nepodporuje mirror link?

 

Poradí někdo?

 

Tak pises ze mas noveho Yetiho a pak o Boleru v O3, tak nevim.

Editováno: , autor: mike_k
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím si, že to s tím MirrorLinkem vidíte moc černě. Za prvé, Bolero není fajn jenom kvůli MirrorLinku, ale má mnohem lepší display (větší úhlopříčka, Swing je takovej rozmazanej, kapacitní dotyková vrstva), podporu FLACu, celkově svižnější rozhraní a další věci. Součásti Bolera je taky Bluetooth a Škoda Surround, takže bych ten příplatek neviděl tak katastroficky (oproti jiným příplatkům, třeba tempomatu, dostanete skutečně nějaký HW navíc). S podporou mobilů to není žádná sláva, ale třeba Samsung Galaxy S5 a S5 mini již brzo dostanou aktualizaci na Android 5 a součástí bude podpora ML. Já jsem teď koupil S5 mini za 8 500 Kč, což bych za mobil dal tak jako tak (nehledě na ML). S tím Sygicem to je blbý, ale je to pro mě jedinej vícenáklad na to, abych měl navigaci. Hkubesův součet vidím, bez urážky, jako fantasmagorii (spíš mi to přijde jako "neobjednal jsem si Bolero a teď potřebuju obhájit, že to bylo správně").

 

Celkově to lamentování nad ML nechápu. Škodovka nikde nepíše, že to je plnohodnotná navigace, ale že se tím ta navigace dá nahradit, navíc navigace není zdaleka jediná užitečná aplikace. Dá se ale hlavně očekávat, že aplikací s podporou ML bude přibývat. Připadá mi stupidní nadávat na Škodu za to, že se rozhodla adoptovat top edge technologii, která logicky ještě nemá takovou podporu. Kdyby Škoda ML neměla, tak se zase bude nadávat opačně, že je sto let za opicema. Tak jako tak je příplatek za Bolero i bez ML v pohodě a přítomnost ML lze brát jenom jako plus.

Editováno: , autor: happymaster23
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud vím, tak navigace z FII byla stažena protože ji téměř nikdo nechtěl. Pokud Škoda někde napsala, že "navigace je kompenzována ML", tak dost pochybuju, že to bylo myšleno jako "chtěli jsme tam dát Amundsen, ale s ML by to bylo zbytečný", ale spíš jako "dali jsme tam infotainment, který podporuje i ML a ten může fungovat mimojiné i jako navigace". Ale je to jenom hra se slovíčky, každýmu musí dojít, že to plnohodnotná navigace není a já si doopravdy nikde nevšiml, že by to tak Škoda inzerovala. 

 

Ad podpora telefonů: Existuje jiná technologie podobná ML, kterou podporuje více telefonů? Obávám se, že ne. Je teda něco špatného na tom, že se Škoda rozhodla adoptovat technologii, jejíž podpora se teprve rozjíždí? Navíc jak jsem psal, Galaxy S5 mini a S4 mini jsou relativně levné telefony a jeden podporu už má a druhý ji bude mít za chvilku.

Editováno: , autor: happymaster23
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro happymaster23!!

fantasmagorii?

Tak se podívej  kolik stojí HTC One M8!  Alza ho nabízí za 16900Kč , elektroword 13489 atd. Podívej se na obchod play, na navigaci sygic car navigation 2215,17Kč. Bohužel i když se píše že Samsung galaxy note 4 podporuje mirrorlink tak zatím to není pravda a  podívej se kolik stojí. Dále je to Sony Z2 opět se podívej na cenu. Pak si  spočítej ,kolik vlastně za to dám, abych mohl využít přes mirrorlink  navigaci. Za další si nepotřebuji nic obhajovat jelikož nové Bolero mam ve Fabii a na druhou čekám. Takže si myslím, že teď je to realita, za kolik si vlastně můžeš pořídit navigaci kterou budeš moci přehrávat na Boleru. Proto jsem napsal ,že je lepší koupit držák na mobil a je klid. A podívej se na ten odkaz a tam zjistíš že ani 5 ho nemá.

Editováno: , autor: Hkubes
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za podstrčení mojí teorie o tom, že si potřebuješ obhájit absenci Bolera se omlouvám, nicméně na zbytku musím trvat. Jak jsem už psal, Samsung Galaxy S4 mini podporu ML má už teď a je v prodeji za nějakých 7 000 Kč a nový mobil si člověk průběžně kupuje tak jako tak. Stejně tak jsem psal, že samotný nákup Bolera se dá snadno obhájit i bez ML. Součet 25 -27 tis. proto stále považuji za, ještě jednou mi promiň to slovo, fantasmagorii.

Editováno: , autor: happymaster23
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám vyzkoušené telefony Samsung 4,5, 5mini S3,note 2 a nic. Takže jsem mluvil s kolegou ze servisu a on mi řekl, že se na to podívá jestli se stím dá něco udělat.Že nejdříve musí mít telefon s toto o aplikací a pak mi řekne, jestli to půjde, přehrát či nikoliv. .Zatím ani neví jestli to bude mít  Android 5. Asi tak. O tom Z jsem to někde taky četl.

Editováno: , autor: Hkubes
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...