Přejít na obsah

Rapid MR 2016


Dix1

Doporučené příspěvky

Včera jsem si už Rapida převzali :) LEDky svítí docela dost, to je pravda a to ještě svítí jen odrazem paraboly :D LEDka je schovaná v horní části světla a dopředu svítí jen odrazem paraboly světla :D

 

Blinkry v zrcátkách jsou pěkný, ale přijde mi, že jsou hodně málo výrazné :)

 

Front asist je hrozná chujovina, furt to řve, že je člověk moc blízko, vypnout se to dá, ale rozsvítí se na palubce vykřičník a po znovu nastartování se zase aktivuje :)

 

Fajn je Swing, který už neumí CD a je dotykový, takže jako F3 a O3 :) nastavení auta a Maxidotu se dělá v něm, na Maxidotu nastavíte nově už jen co chcete vidět (Jízdní vlastnosti, Rádio a ještě jedno) :D

 

PS: a omlouvám se, jak se tu řešil ten auto dojezd okna spolujezdce. Dotyčný měl pravdu, auto dojezd je pouze u řidiče, u spolujezdce ne-e :)

Editováno: , autor: mc2uba
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po vypnutí zapalování a ponechání klíčků v zapalování, lze po nějakou dobu ještě ovládat otevírání oken? A když už jsem venku před vozem, lze dálkovým ovládáním nebo klíčkem v zámku dveří otevřít/zavřít okna ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jel na víkend do Prahy a v neděli zpátky domů a ani jednu MR2016 jsem na dálnici nepotkal. 

 

Večer ty ledky svítí fakt dost ale nevím jaký to je v proti jedoucím autě tak snad už konečně dneska až pojedu na dovču tak snad nějakou potkám  :D

 

mc2uba: však jsem říkal že sem to testoval  ty dojezdy a to nemusí být v autě baterka abych to poznal :D je to jako v F3 prostě

Editováno: , autor: Kucis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ty LEDky logicky budou svítit hodně, když jsou takhle nízko, aby to auto bylo vůbec vidět. Holt to není ta elegantní trubice, co má třeba OIII, Audiny a VW. Mě tedy oslňuje třeba i DLR u SUPa II FL.

Dojezd nahoru u řidiče: to by šlo určitě vyměnit i u starších ročníků, motor a tlačítka. Jinak pro ty co mají MR2016: to tlačítko má tedy celkem čtyři polohy?  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ano má dvě dolu a dvě nahoru

mám tu  i ovládání celé z jiného auta ale nepasují konektory.

Dolů by to mohlo jezdit i bez proud. ochran a i klíček by fungoval ale je problém že po vyndání klíčku je to celé bez elektriky.

 

On ten systém je jednoduchý a funguje to po 1 drátě, posílá to jen napěťové úrovně dle toho se to pozná .

Dělal jsem na to v práci testovací stanici - bohužel bych musel mít celou tu jednotku s motorkem doma na hraní

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A problém je omezen na benzíny dýzlú se to netýká.

Tým jeto ještě divnější že dýzly který mají kapacitnější baterie.

Dešťový senzor nebude takovou spotřebu, aby potřeboval kapacitnější bateriji a alternátor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...