Přejít na obsah

FIII vs konkurence


Pawouk

Doporučené příspěvky

Já vám nevím... Z dnešních českých novinářů mi prostě přijde, že snad jen pjanda není zaujatý, vystihne přesně podstatu a zaměření auta, jeho testy se dají číst a umí řídit. Navíc má obrovské množství zkušeností s různými auty, takže není vyplesklý, když mu půjčí na test něco pořádného. Takže pak srovnávám úroveň s laťkou, kterou nastavil on.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

osobně si myslím, že každý si musí udělat názor sám... ty testy aut mohou být dost účelový... prostě jak jde o peníze... no však víte... ;)

 

každopádně někteří z nás, ať už na fóru Škody, Hyundai či Oplu jsme dost nároční a od normálních "smrtelníků" řidičů a uživatelů aut, mohu-li to tak s nadsázkou říct, se lišíme v tom, že řešíme věci, které oni neřeší... ;) 

 

troufnu si říct, že hodně lidí kupuje auto hlavně podle ceny a podle toho jak se mu líbí... velikost zavazadlového prostoru řeší jen v případě, že vědí, že budou něco pravidelně vozit... když si vezmu třebas svojí matku... má F I Combi a nepamatuji si, kdy měla naložený auto... prostě neměla... :) 

 

já jsem třebas jel jak F III tak i novou i20 a nekoupil bych si asi ani jedno z těchto dvou aut... jsem zvyklý jezdit autem vyšší třídy a prostě bych si raději koupil větší auto s menší výbavou... a když to vezmu z čistě dle vzhledu, tak by mi nevadila ani F III ani i20... ale možná, že kdybych chtěl koupit auto takové velikosti, tak bych se šel podívat i jinam... třeba Ford Fiesta nemusí být špatný... nevím... 

 

prostě nezatracoval bych žádné auto, protože ty auta jsou pro někoho nedostačující, ale na druhou stranu pro někoho až příliš dobrá... :) asi mi rozumíte.. ;) 

 

a na ten test se dneska rozhodně podívám a tak nějak tuším, kdo to vyhraje... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Záleží, čo pre koho bude smerodajné pri výbere. Veď to nie je žiadne tabu, že škodovka je proste univerzálna, podobne ako to je aj s golfom.. tiež nie je v každej disciplíne najlepší, ale je to veľmi solídny priemer a preto boduje, lebo vyhovie väčšine. No a fabia je na tom podobne. Takže žiadne prekvapenie sa nekoná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem koukal na tu srovnávačku,ja za vítěze fabii nemám,mněl jsem jakýsi pocit že vítěz je prostě dle scénáře daný,jinak s těmi objemy kufru mně fakt rozesmály a věřím tomu že by všechny věci vlezli do všech vozů,ale jak jsem si všiml tak hezky uloženo to mněli jen ve škodofce,Za mně ten test nic neukázal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

modrazem: sorry za urýpanost avšak 11 hrubých chyb ve třech řádcích je hrůza a ostuda pisatele...

Kdybych to chtěl napsat spisovně,tak to napíši.Slovo škodofka jsem použil záměrně protože jsem to tak chtěl.Jsem úplně zapomněl že forum se týká českého pravopisu.Novinka.http://www.autoforum.cz/bleskovky/dacia-kwid-uz-se-ukazuje-na-ilustraci-realita-asi-jina-nebude/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vyhrála Fabča... je tu někdo, kdo to nečekal... ? ;)

 

ale musím uznat, že zaslouženě! :palec:

 

Tak jsem ten "test" zkouknul. Metodika pochybná, plno rádoby vtipných keců. Úroveň prostě atakovala naprosté dno.

Editováno: , autor: mp390
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdybych to chtěl napsat spisovně,tak to napíši.Slovo škodofka jsem použil záměrně protože jsem to tak chtěl.Jsem úplně zapomněl že forum se týká českého pravopisu.Novinka.http://www.autoforum.cz/bleskovky/dacia-kwid-uz-se-ukazuje-na-ilustraci-realita-asi-jina-nebude/

Jo, s Dacií to tady nevyhraješ. Něco k pravopisu - sice nejsme na jazykovém foru, ale úprava příspěvku něco napovídá o autorovi. Když pominu neznalost pravopisu, tak jde také o neúctu k ostatním diskutérům.

 

K pořadu, na podobné "show" jsem již dávno rezignoval. Je to jen ztráta času.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pawouk: přesně - ztráta času, teď mě to mrzí. Budu se opakovat, ale stokrát raději se podívám, jak Pavel Janda zase letí po okresce 220, protože pak vím, že když něco tenhle autor napíše o podvozku, je to doopravdy ověřené. Už vím, kde s tím jezdí, tak se tam někdy podívám osobně. :)

 

Ještě k té konkurenci - docela mě překvapilo, jak Hyundaii ustřelil zadek při tom losím testu. A také to, jak moc je rozvržením prvků na předku podobný fábii - blinkry, denní svícení atd.

Editováno: , autor: mp390
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý den.Vážené forum,mám zde jeden zajímavý článek o spolehlivosti motorů.http://www.autoforum.cz/technika/spolehlivost-motoru-aut-dle-znacek-tdi-a-tsi-opet-na-chvostu/.Je to jen pro zajímavost.Škoda má myslím tyto motory v nabídce.

No, nemyslím si, že tato statistika bude zcela objektivní. Může být hodně zkreslena zastoupením určitých modelů daných automobilek, počtem aut a trhem, z něhož statistika vyšla. 

Jednoznačné hodnocení je třeba Euro NCAP, v němž Fabia 3 = nejbezpečnější vůz segmentu, naopak Dacia Sandero = nejméně bezpečný vůz segmentu.

 

A ještě k těm testům aut televizními "odborníky". Je to spíše k takovému odpočinkovému sledování, než se by se člověk něco zásadního dozvěděl. Často se moderátoři zaměřují na hlouposti, než aby divákům řekli: tohle auto není příliš bezpečné a je nedostatečně anikorozně ošetřené (chybí galvanická Zn-lázeň), takže vám brzičko začne kvést kastle... (Ano, řeč je o voze Dacia.)   :kol-32:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže máme běžet koupit Dacii?Kamarád má desetiletého logana,to auto je shnilé na s....u,proto děkuji,nechci.Jestli dobře vidím,tak škodovka je průměr,což mi nepřipadá jako vyložený průšvih.Já v žádném případě nejsem a nebudu zarytý škodovák,ale to co tu předvádí modrázem hraničí s demagogií.

K těm směšným testům v tv a časopisech,kolik z vás tráví čas mezi kuželama?Podle toho pak zhodnotí podvozek,prostě k smíchu.V jednom periodiku vyzdvihnou podvozek Corsy jako etalon třídy,v televizi se pak dozvím,že je skoro nejhorší.Jen fabia má vzácně konzistentní hodnocení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já tu žádnou Dacii nenabízím k hodnocení.Článek je pouze jako zajímavost a to jsem psal i u odkazu.Když to ale někdo nechápe a hned útočí je to smutné.A když už tedy někdo nakousl onu antikorozní ochranu tak pro Pepav:Možná bys byl překvapen, ale s tou ochranou zinkováním nemáš pravdu co se nových modelů týká.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...