Přejít na obsah

AUX


otam

Doporučené příspěvky

  • o 1 rok později...

Zdravím všechny, mám dotaz:

pořídil jsem zánovního Roomstera s rádiem Swing, který disponuje pod ruční brzdou přípojkou AUX IN, ale tato po připojení mob. telefonu (který jinde obdobným způsobem hraje) kabelem jack - jack nepřenáší zvuk. 

V nastavení rádia samozřejmě volím tlačítko MEDIA, po čemž se ale na displeji rádia tlačítko AUX neobjeví (toto je popsáno v návodu rádia).

Napadá někoho, čím by to mohlo být? 

Za odpovědi předem děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 roky později...

Ahoj, mám zajímavý problém.

Mám F2 2008 s Dance.

Předchozí majitel byl bohužel tuner.

Zezadu v rádiu na prasáka zaizolované cinch L/R konektory do mega dlouhého AUX kabelu s klasika jackem.

Ten a ani ten zabudovaný na středové konzoli nefungoval. Tak jsem to z tama vytrhal a koupil si origo kabel co sem zapojil na ten myslím 10ti pin konektor.

AUX je zaplé a at ho přepnu na 1,2 nebo 3 tak prostě nehraje.

 

Nevíte někdo co s tím? V diagnostice jsme nenašli žádné související problémy, ač pochybuji že by tam něco bylo.

 

Může být čistě tato funkce fyzicky poškozena v rádiu? Přijde mi to divné. Nedá se rádio nějak přehrát?

 

Rád bych si občas něco pustil z mobilu at už přímo kabelem nebo BT receiverem.

 

Předem díky za tipy.

Editováno: , autor: Routh
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk změnil název na AUX
  • o 2 roky později...

Ahoj, 

 

Pro oživení přidávám možné řešení AUX vstupu u "čínského" autorádia, kde zpravidla není napinovaný původní AUX ve FAKRA svorkovnici. Sice rádio má vlastní LTE internet a Bluetooth, ale spolujezdkyně stále občas ráda postaru hraje ze svého mobilu přes kabel 😁 (zvuk je navíc výrazně kvalitnější než přes BT). 

 

Tahle vychytávka se dá koupit na Ali, a včetně USB portů se na opačném konci zapojí přímo do svorkovnice na rádiu, většina současných čínských rádií má vzadu konektory stejné. Dají se koupit i varianty s AUX kabelem nebo bez konektorů. Přišlo mi, že záslepka napravo od climatronicu je vhodné místo, kam ji umístit, jak pro nabíjení mobilů tak pro AUX :)

IMG_20220928_162954.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...