Přejít na obsah

Zástěrky


masoox

Doporučené příspěvky

Přesně tak, buďto je chci a neřeším to, ale já k tomu mám hlavně tyto důvody, jednak nemám zaprasené auto až po okna a páté dveře, jednak nemám věčně ušpiněný nohavice u kalhot při vystupování z auta a taky beru ohled na ty co jedou zamnou. Je to opravdu lahůdka když před vámi jede nějaký vytuněneý hóša s nagelovanou palicí, obutí čím víc přesahuje z podběhů tím líp, repráky na plný pecky že se chvěje volant i u mě v autě - trošku blatíčka na silnici a máte vymalováno :kol-44:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nakonec zjistíš,že se za lemem zástěrky v místě kde přiléhá k blatníku drží jemné kamínky,které ten blatník pomalu ale jistě odírají.

 

Přesně tak. Nepřál bych vám vidět, jak vypadal lak u obou OI, po tom, co se po 9 letech sundaly zástěrky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli je něco za zástěrkama je mi fuk , to jsem nikdy nepozoroval . Stačí mi ale  , podívat se jak je pak omlácený zadní  nárazník na autě ze spodu. Navíc je rozdíl jet za autem které má zástěrky a které ne. ZA mě, dal bych je jako povinnost, mít je na autě..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli je něco za zástěrkama je mi fuk , to jsem nikdy nepozoroval . Stačí mi ale  , podívat se jak je pak omlácený zadní  nárazník na autě ze spodu. Navíc je rozdíl jet za autem které má zástěrky a které ne. ZA mě, dal bych je jako povinnost, mít je na autě..

Nejsme v době Š120, kdy tam zástěrky měly jakýsi efekt. Navíc to byl stejně jen takový východoevropský folklor. Poslední auto, na kterém jsem měl zástěrky (přední i zadní) byla Felicie a byly tam k ničemu = auto bylo stejně špinavé... Možná někde v oblastech, kde se v zimě udržují silnice inertním materiálem, to může mít nějaký efekt, že není omlácený lak na nárazníku. Nevím, na svém autě bez zástěrek žádné problémy s lakem ovšem nepozoruji. A povinnost je mít? To už je poněkud přehnané, pokud máš problémy s jízdou v dešti, tak bych se spíš zajímal, zda máš v pořádku stěrače, zrak a také, jestli jedeš rychlostí přiměřenou podmínkám a s bezpečnou vzdáleností od vozu před tebou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...