Přejít na obsah

Nexus vypínání


Doporučené příspěvky

Zdravim panove...Mam z netu stahnute mapy evropy vypalene na DVD, protoze to ma velikost kolem 1500mb. Takze je problem to hodit na CR-R. Zkousel uz nekdo z pustit mapy pres usb? Protoze jestli- ze to nacita hudbu mp3, tak by s mapama nemel byt problem. Jestli ne,tak zase smula :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zdravim, mam problem. Koupil jsem dovezenou O2 s radiem Nexus a temer mi neprehrava CD. Nekdy CD nacte, ale vetsinou ne. Chtel bych ji zkusit vycistit. Zkousel jsem cistici CD, ale nepomohlo. Potreboval bych radio vymontovat, ale nevim jak. A nerad bych si neco znicil. Muzete mi nekdo prosim poradit jak? Dik moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mapy 2008-2009 jsou už na netu.

Teleatlas_Polska_Czech_Republic_2008_2009_TravelPilot_DX

http://rapidshare.com/files/129460720/Tele...ektor.part1.rar

http://rapidshare.com/files/129462241/Tele...ektor.part2.rar

Upozorňuji, že nejsem autor, nejsou to moje linky a neručím tedy za funkčnost.

Ostatní mapy:

http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=98&a...=a&start=45

Drobný návod na vypálení (zkopírováno z diskuse):

verich napsal:

Já teda nevím ,ale vy fakt jste asi na hlavu.Pořád dokola --- mě to jede,mě zase néé apod ---.Vždyť jsem Vám jasně psal (myslím stránka 3),že pro bezproblémový chod pálených CD musíte používat vypalovačku ,která má chipset !!!! RENESAS !!!!.Jestli ji Vaše vypalovačka má ,tak se podívejte třeba na www.cdr.cz sekce hardware.Tento chipset je jako jeden z mála vhodný na přepalování ochrany SAFEDISC 2/3 ,který je právě na origo nosičích pro navigace.Při přepalování používejte nastavenou rychlost 1x (ve skutečnosti to pálí 4x,protože nižší rychlost média neumožňují).

Jako média jsou vhodné ty uvedené VERBATIM (s povrchovou úpravou !! SUPER CRYSTAL AZO !! ) nebo nějaké se zlatým povrchem (mají skvělou odrazivost ,která je u SAFEDISC důležitá.Tato ochrana totiž obsahuje oslabené sektory).

Pakliže se někomu stále nedaří a v jiné navigaci to pojede,tak hledejte problém ve Vaší navigaci.Máte buď lehce zašpiněný snímací laser nebo má již menší výkon.Toto se dá na krátkou dobu vyřešit zesílením proudu do laseru (malý oranžový trimr naboku laseru - přidávat velmi jemně!!!).

DOUFÁM ŽE JIŽ JE VŠE VYSVĚTLENO A NEBUDETE SE STÁLE DOTAZOVAT NA TO SAMÉ.

Editováno: , autor: cippis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 4 týdny později...
NEVITE NEKDO ZDA JE MOZNE SOFTWARE V NAVIGACCE NEXUS (2D NAVOGOVANI) PREHRAT NA NOVEJSI SOFTWARE (3D NAVIGOVANI)? JO A KDE SE DAJI STAHNOUT AKTUALNI MAPY NEBO JAKE MAPY MAM VLASTNE HLEDAT (OD JAKEHO VYROBCE,JAKE NESOU OZNACENI ATD)?

si děláš kozy ne? a co je asi o 2 příspěvky na tebou? Mapy do Nexuse od Teleatlasu :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci chtel bych vas poprosit, nebyl by nekdo schopny mi vypalit aktualni Navigacni CD pro Nexus tak aby mi to bez problemu fachcilo?.....potreboval bych zap. Evropu, CR a Slovensko....origos stoji skoro 5 tisic a to je celkem dost. Vidim, ze se v tom vyznate a vite jak se to vypaluje a ja sem na tyhle veci uplne levy......nalezita odmena je jista :help: Zajemce at se mi prosim ozve osobni zpravou. Dekuju

a dopredu se omlouvam Adminum, ze znova otravuju s tematem, ktere uz se tu uz asi tisickrat tisickrat probiralo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim, mam problem. Koupil jsem dovezenou O2 s radiem Nexus a temer mi neprehrava CD. Nekdy CD nacte, ale vetsinou ne. Chtel bych ji zkusit vycistit. Zkousel jsem cistici CD, ale nepomohlo. Potreboval bych radio vymontovat, ale nevim jak. A nerad bych si neco znicil. Muzete mi nekdo prosim poradit jak? Dik moc.

Jde to celkem v poho, měl jsem stejný problém. Stáhneš rámeček kolem navigace, nejlépe to jde z dolní části nad popelníkem, jen to zacvaká. Potom vytočíš čtyři šrouby, vytáhneš přístroj, vycvakáš konektory. Potom sundáš horní kryt navigace, dál už nic není třeba rozebírat. uprostřed uvidíš takové kolečko na vedení CD, kolem je malá mezera, akorát na špejli s vatou, trošku jí zvětšíš, (opatrně vmáčkeš dovnitř) posvítíš dovnitř, najdeš čočku, párkrát lihem přejedeš a potom vatou vyleštíš do sucha. potom smontuješ a hraješ nebo naviguješ. Měl jsem stejnej problém, čočka byla strašně špinavá, po vyčištění jede jako fík. Čus a ať ti slouží

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
Jde to celkem v poho, měl jsem stejný problém. Stáhneš rámeček kolem navigace, nejlépe to jde z dolní části nad popelníkem, jen to zacvaká. Potom vytočíš čtyři šrouby, vytáhneš přístroj, vycvakáš konektory. Potom sundáš horní kryt navigace, dál už nic není třeba rozebírat. uprostřed uvidíš takové kolečko na vedení CD, kolem je malá mezera, akorát na špejli s vatou, trošku jí zvětšíš, (opatrně vmáčkeš dovnitř) posvítíš dovnitř, najdeš čočku, párkrát lihem přejedeš a potom vatou vyleštíš do sucha. potom smontuješ a hraješ nebo naviguješ. Měl jsem stejnej problém, čočka byla strašně špinavá, po vyčištění jede jako fík. Čus a ať ti slouží
y

Taky mi zacal v posledni dobe Nexus nejak haprovat, obcas to preskakovalo a ke konci dokonce uz i u origo cd, ktere predtim hravaly bez problemu. Taky sem to nejdriv zkusil cisticim cedecke a pomohlo to, ikdyz sem mel predtim celkem strach po precteni nekterych prispevku vyhledanych na google. Tak mozna ma dobra zkusenost nekomu pomuze.

Editováno: , autor: DeMarco
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
Mapa Czech Republic - Poland 2008/2009 má 26% pokrytí domovních čísel a to je nic moc. Já jsem to snad za ty 2 roky, co jsem měl NEXUSE nepoužil, možná jen jednou v Praze.

Aha, takže je to mapou.No mě by se to dost hodilo protože často jezdím večer k zákazníkům a hledat na sídlišti čísla ve tmě je opruz.Těch 26% znamená že to budou asi velký města, mě by stačilo Brno.A mapa stojí 5000.- to budu muset investovat, nebo se dá sehnat i jinak ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty čísla to stejně neukazuje jednotlivě, ale v seriích od - do. Např. hledáš ulici Vochomůrkova 23 a ono tě to navede někam mezi čísla 20 - 30. Takže to, co bys potřeboval u paneláků, na to zapomeň. Mapy jsou nedokonalý a v tomhle ohledu mám daleko lepší zkušenost s levnými navigacemi, než s tímhle drahým krámem.

A mimochodem, jak jsi dospěl k závěru, že ti v Brně nejdou ty domovní čísla, když v zápětí mluvíš o tom, že si budeš muset mapu koupit. Co tam teda máš teď ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty čísla to stejně neukazuje jednotlivě, ale v seriích od - do. Např. hledáš ulici Vochomůrkova 23 a ono tě to navede někam mezi čísla 20 - 30. Takže to, co bys potřeboval u paneláků, na to zapomeň. Mapy jsou nedokonalý a v tomhle ohledu mám daleko lepší zkušenost s levnými navigacemi, než s tímhle drahým krámem.

A mimochodem, jak jsi dospěl k závěru, že ti v Brně nejdou ty domovní čísla, když v zápětí mluvíš o tom, že si budeš muset mapu koupit. Co tam teda máš teď ?

No mě se ty čísla nezobrazují, mám tam CD 2004/2005,takže jsem myslel,že když koupím nejnovější CD,tak tam že třeba ty čísla budou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já to vyzkouším, jak to funguje u r.08 pro Brno

Tak se mi podařilo rozchodit mapy 2008/2009 ale co se týká domovních čísel tak stejně nejdou:( Myslím, že by mohl existovat nejaký update operačního systému Nexusu, ale o tom nemám zatím žádný informace.Dík všem za pomoc..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se mi podařilo rozchodit mapy 2008/2009 ale co se týká domovních čísel tak stejně nejdou:( Myslím, že by mohl existovat nejaký update operačního systému Nexusu, ale o tom nemám zatím žádný informace.Dík všem za pomoc..

Tak jsem přišel na to, jak najít ty domovní čísla .Jsem hňup, protože to bylo rukama a ne, že by to nefungovalo.Domovní čísla fungují při hledání dílčího cíle a při hlavním nejsou aktivní.Mám to auto týden, tak se omlouvám, že jsem tady spamoval..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...