Přejít na obsah

Aplikacia Carista OBD2 + ELM327 adapter


Doporučené příspěvky

  • o 4 týdny později...

Carista Pro 8.0

 

New in v8.0:

- Carista account registration

- Customizations for certain BMW F models

- Video in Motion for certain BMW F models

- Battery Registration service tool update for BMW F models

- Trouble code (DTC) descriptions in various languages

- Service tools for various VW Group cars

- TPMS Relearn service tool for certain Nissan models

Carista Pro 8.0..apk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Ahoj, mohl by mi někdo prosím poradit? Projížděl jsem všechny možné stránky a četl všech 105 stránek tohohle tématu, ale nic jsem nenašel.  
 

Mám S II před FL liftback/limo, r.v. 2012: 2.0TDi 103kW CFFB. 
 

Koupil jsem si tento ( — https://m.alza.cz/mobilly-obd-ii-bt-d4624328.htm — ) OBDII ELM327 adaptér z Alzy. 
 
V aplikaci ELM327 identifier jsem si potom overil jeho verzi, je to v1.5, o které se tu píše, ze je správná, viz. screen v příloze. 
 

Staženou a cracklou, a tady řešenou, aplikaci Carista s nejnovější verzi (zkoušel jsem i starší verze), se snažím po připojení k modulu ELM připojit i k vozidlu/jednotce vozidla. Proces po chvíli připojování vyhodí chybu, ze se k autu nedalo připojit. 
 

Zkousel jsem potom jinou aplikaci Car Scanner ELM OBDII, ta se úplně v pohodě připojí i k vozidlu a normálně mi měří a ukazuje všechny možné údaje. Jediným problémem je ze po snaze nějakého kódování vždy vyhodí chybu klonu ELM nebo něco takového. Zkoušel jsem snad všechny profily pro motor vozu, ale bohužel. 
 

OBDeleven VAG appka se nepřipojila vůbec k modulu (myslel jsem si ze to nepujde, ale v jiném tématu psali ze by měla fungovat i na jiných ELM modelech než na jejich Eleven origo).
 

Tortue PRO, Carly, EOBD Facile, Car Doc, atp. funguji bez problému, všechno opět ukazou. 


Nevíte co s tím? Seru se tu s tím už jakou dobu, zkouším různá nastavení a asi mi jako posedni možnost přijde jako problém toho modulu, i přes to ze tu verzi 1.5 ukazuje 😔

 

IMG_1585.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

10 godzin temu, Lukysszczsk napisał(a):

Ahoj, mohl by mi někdo prosím poradit? Projížděl jsem všechny možné stránky a četl všech 105 stránek tohohle tématu, ale nic jsem nenašel.  
 

Mám S II před FL liftback/limo, r.v. 2012: 2.0TDi 103kW CFFB. 
 

Koupil jsem si tento ( — https://m.alza.cz/mobilly-obd-ii-bt-d4624328.htm — ) OBDII ELM327 adaptér z Alzy. 
 
V aplikaci ELM327 identifier jsem si potom overil jeho verzi, je to v1.5, o které se tu píše, ze je správná, viz. screen v příloze. 
 

Staženou a cracklou, a tady řešenou, aplikaci Carista s nejnovější verzi (zkoušel jsem i starší verze), se snažím po připojení k modulu ELM připojit i k vozidlu/jednotce vozidla. Proces po chvíli připojování vyhodí chybu, ze se k autu nedalo připojit. 
 

Zkousel jsem potom jinou aplikaci Car Scanner ELM OBDII, ta se úplně v pohodě připojí i k vozidlu a normálně mi měří a ukazuje všechny možné údaje. Jediným problémem je ze po snaze nějakého kódování vždy vyhodí chybu klonu ELM nebo něco takového. Zkoušel jsem snad všechny profily pro motor vozu, ale bohužel. 
 

OBDeleven VAG appka se nepřipojila vůbec k modulu (myslel jsem si ze to nepujde, ale v jiném tématu psali ze by měla fungovat i na jiných ELM modelech než na jejich Eleven origo).
 

Tortue PRO, Carly, EOBD Facile, Car Doc, atp. funguji bez problému, všechno opět ukazou. 


Nevíte co s tím? Seru se tu s tím už jakou dobu, zkouším různá nastavení a asi mi jako posedni možnost přijde jako problém toho modulu, i přes to ze tu verzi 1.5 ukazuje 😔

 

IMG_1585.jpeg

Dobrý den, nainstalujte si Carista Pro 7.2 beta 2 (strona nr. 103) nepraskne, mělo by to fungovat, v případě problémů si při připojování zapněte internet v telefonu, poté se můžete připojit i bez internetu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
15 minut temu, Tom75 napisał(a):

Je výše doporučovaná verze Carista Pro 7.2 beta 2 dobrá verze? Chci konfigurovat Octavia Scout z toho měsíce. Instaluje se to stále přes Lucky Patcher 6.3.5. a podle návodu z první strany, tak jako před lety? Díky. 

Pro 7.2 beta 2 nainstalujete a používáte, není potřeba žádný patcher

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Ja svoje testy delam s Androidem 10, modul z Alzy, Carista 7.2 Beta2 (a dalsi verze vcetne te posleni a ruzne starsi kusy) -> Carista se nepripoji...

 

Edit:

Nemohl by byt problem v tom, ze to zkousim na Superb / Kodiaq 2023 - viz SFD SFD – Diagnostická ochrana vozidel koncernu VAG – autodiagnostik.cz ?

Editováno: , autor: jarojetu
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...

mám tenhle adaptér. svítí ale bluetooth ho nenajde. Starý telefon s tím komunikoval ale tam už asi nerozjedu nejnovější caristu 

 

na iphone ani redmi note 8T - bluetooth se nechyta

 

https://www.alza.cz/mobilly-obd-ii-bt-d4624328.htm

 

Nemá někdo tip co bych dělal špatně ? 

 

Případně někdo v Praze kdo by mi deaktivoval ostřik světel  :)) 

 

edit: tak jsem koupil ještě ten z Alzy a sice ho některý telefon najde ale v carista se nepřipojí. Budu vracet :( někdo zaručený kus ?

Editováno: , autor: shotik
Doplneni
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím.

Potrebujem poradiť. Čo všetko zapnúť u nastavenia corner? Jedná sa F III.

Predpokladám, že postupne uložiť zmeny ľavého a pravého hmlového svetla a potom spustiť aktiváciu, či?

Tu aktiváciu urobím otočením volantu do jednej strany a zapnem smerovku?

A ešte jedna otázka. Tie rýchlostné limity nechať tak, alebo máte iné odporúčanie? Ď.

 

IMG_4754.thumb.jpeg.e8faab5fb4cabe8f9133bf4b31f22542.jpeg

 

EDIT:

Dnes som sa s tým trochu hral. Stačilo postupne uložiť zmeny (ON) ľavého a pravého hmlového svetla. Limity som nechal pôvodné.

Editováno: , autor: makysk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...