Přejít na obsah

Chiptuning


Albrecht

Doporučené příspěvky

vlada TP

1.9 TDI 81kW, takze ted cca. 104kW... coz samozrejme zatim neni dolozeno, az zajedu na brzdu, potvrdim to...

Chci se zeptat kdy máš v plánu to hodit na brzdu .Mám stejný motor a chci si ho nechat taky chipnout od samé firmy a zajímá mě jestli jsou údaje pravdivé.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Panove  a  s Bitpower  mate  jake  zkusenosti??JA  mel  u  nich  ciplou  Zafiru a  v pohode.

Jo byl to Vitto..

Jen nevím když dělají čip snad na všechny značky... i na Hummera, tak aby to stálo za to !

Znáte to, bez specializace se asi špičkové služby dělat nedají. Ale třeba jsou OK.

Jestli 8.000,- Bit Power nebo 10.000,- Sportmotor, tak asi přidám 2.000,-. Cimbu je cenou daleko výš.

Treba kdyby nas bylo vic aut najednou tak by cimbu na tech 10k sel ;-) ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nemůžu soudit mam od sportmotoru a spokojenost a svindl to asi nebude když to začalo brazdit pole...:-))))))).......všechny keci jsou jen pomlouvání.....možná nakonec mají všichni stejnou modifikaci sw.....to bych se pak smál......a jen různé firmy to to tam nalejou......:-))))))bohužel to ale něco stojí.....30minut / 10000kč......ale jede to!!!! :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nemůžu soudit mam od sportmotoru a spokojenost a svindl to asi nebude když to začalo brazdit pole...:-))))))).......všechny keci jsou jen pomlouvání.....možná nakonec mají všichni stejnou modifikaci sw.....to bych se pak smál......a jen různé firmy to to tam nalejou......:-))))))bohužel to ale něco stojí.....30minut / 10000kč......ale jede to!!!! :D

No jo no :-( Tomu se rika slusnej hodinovej honorar. Jako nas pravnik, jenze ten bere kazdou zapocatou hodinu, takze pokazdy to je min 20k ;-) A to se vyplati.

No kdyby nekdo umel zkopirovat neco jednotku a hodit to do jineho auta pak by to byla idealka ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
Uz je davno po vsem, z Octa klubu se udajne lidi ptali akorat na cenu a nakonec tam nebyl od nas nikdo  :unsure:

Pletes vic veci dohromady !

Aha, tak to pardon, ja vim jen o jednom hromadnym, a to bylo dost faux-pas, akorat ostuda :)

To jsem popletl já. Šlo o jiný vlákno, myslím od Vitta - hromadný chiptuning, nebo tak nějak, ale asi je to smazané nebo jsem slepý, ani v hospodě jsem to nenašel... :huh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uz je davno po vsem, z Octa klubu se udajne lidi ptali akorat na cenu a nakonec tam nebyl od nas nikdo  :unsure:

Pletes vic veci dohromady !

Aha, tak to pardon, ja vim jen o jednom hromadnym, a to bylo dost faux-pas, akorat ostuda :)

No jedinej hromadnej chip tunning co sem tu zahledl byla nabidka tusim od VW klubu, ale od Skodahome sem si niceho nevsiml. Jestli se pletu rad si kliknu na link, kterym me opravis a ja si prectu co sem zapomel nebo prehledl ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už jsem to našel, odkaz na hromadný chiptuning:

http://forum.skodahome.cz/index.php?showtopic=12303

Tak to je to co jsem myslel, jak to dopadlo....

Aha tak to nebyl VW klub ale Audi club ;)

No, tak to sem presne myslel, to byla prave ta ostuda :)

Ja na tom zadnou ostudu nevidim ! Proste nam bylo nabidnuto misto na hromadnej chiptunning a nikdo nechtel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už jsem to našel, odkaz na hromadný chiptuning:

http://forum.skodahome.cz/index.php?showtopic=12303

Tak to je to co jsem myslel, jak to dopadlo....

Aha tak to nebyl VW klub ale Audi club ;)

No, tak to sem presne myslel, to byla prave ta ostuda :)

Ja na tom zadnou ostudu nevidim ! Proste nam bylo nabidnuto misto na hromadnej chiptunning a nikdo nechtel.

To neni ostuda, to je jasny, ale kluk, co to organizoval, je muj kamos, a povidal neco jinyho :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové chipnuto u Sportmotor a naprostá spokojenost. Mám Tdi 81kw teď to má mít 104kw rozdíl velice zřetelný. Reakce na plynový pedál skoro okamžitá. Spotřeba první týden větší teď jsem na normálu.Mám to ale jenom asi měsíc. Cena jeli jsme dva, moje cena 8500kč minus 10 procent domluveno předem. takže vysledek naprostá spokojenost. lollol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mimochodem jeden hromadny chiptuning uz jednou i u nas v Oc probehl a to sice nekdy minuly rok v lete u Capa doma. Bylo nas tam asi 10 aut. Ja,hensel,Capo,Zajda,pak 2 fabie,martinRS ,ale to bylo jeste s tim 2.0 a dasli,ktry si tes asi nevybavim a stalo nas to mozna kecam 4 obyc. motor a 6000,.nebo 8000 staly Turba. Ale fakt si nejsem zcela jist

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mimochodem jeden hromadny chiptuning uz jednou i u nas v Oc probehl a to sice nekdy minuly rok v lete u Capa doma. Bylo nas tam asi 10 aut. Ja,hensel,Capo,Zajda,pak 2 fabie,martinRS ,ale to bylo jeste s tim 2.0 a dasli,ktry si tes asi nevybavim a stalo nas to mozna kecam 4 obyc. motor a 6000,.nebo 8000 staly Turba. Ale fakt si nejsem zcela jist

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové chipnuto u Sportmotor a naprostá spokojenost. Mám Tdi 81kw teď to má mít 104kw rozdíl velice zřetelný. Reakce na plynový pedál skoro okamžitá. Spotřeba první týden větší teď jsem na normálu.Mám to ale jenom asi měsíc. Cena jeli jsme dva, moje cena 8500kč minus 10 procent domluveno předem. takže vysledek naprostá spokojenost. lollol

Vsak jsem Ti to psal, jede to jak slak lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové chipnuto u Sportmotor a naprostá spokojenost. Mám Tdi 81kw teď to má mít 104kw rozdíl velice zřetelný. Reakce na plynový pedál skoro okamžitá. Spotřeba první týden větší teď jsem na normálu.Mám to ale jenom asi měsíc. Cena jeli jsme dva, moje cena 8500kč  minus 10 procent domluveno předem. takže vysledek naprostá spokojenost. lol  lol

Vsak jsem Ti to psal, jede to jak slak lol

Zkus test, z 80 na 120km/h na 4rychl. stupeň, 1osoba, rovina, no a dát tomu kotel...

Origo 81kW má 8,5s a čip by měl mít 6sec.

Zkus to změřit. -_-

Editováno: , autor: Peterer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové chipnuto u Sportmotor a naprostá spokojenost. Mám Tdi 81kw teď to má mít 104kw rozdíl velice zřetelný. Reakce na plynový pedál skoro okamžitá. Spotřeba první týden větší teď jsem na normálu.Mám to ale jenom asi měsíc. Cena jeli jsme dva, moje cena 8500kč  minus 10 procent domluveno předem. takže vysledek naprostá spokojenost. lol  lol

Vsak jsem Ti to psal, jede to jak slak lol

Zkus test, z 80 na 120km/h na 4rychl. stupeň, 1osoba, rovina, no a dát tomu kotel...

Origo 81kW má 8,5s a čip by měl mít 6sec.

Zkus to změřit. -_-

Ok, v nedeli vecer pojedu dalnici, tak bude prilezitost lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk umístěno následující téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...