Přejít na obsah

Chiptuning


Albrecht

Doporučené příspěvky

Zkus test, z 80 na 120km/h na 4rychl. stupeň, 1osoba, rovina, no a dát tomu kotel...

Origo 81kW má 8,5s a čip by měl mít 6sec.

Zkus to změřit. -_-

Tak jsem vcera konecne testoval.

Rovina, +3 st. C, zimni pneu 16", jedna osoba v aute. Celkem 5 mereni v rozsahu 6:05 az 6:25, takze to celkem odpovida... i kdyz samozrejme je to subjektivni, jelikoz mobil v ruce nejsou moc presne stopky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkus test, z 80 na 120km/h na 4rychl. stupeň, 1osoba, rovina, no a dát tomu kotel...

Origo 81kW má 8,5s a čip by měl mít 6sec.

Zkus to změřit.  -_-

Tak jsem vcera konecne testoval.

Rovina, +3 st. C, zimni pneu 16", jedna osoba v aute. Celkem 5 mereni v rozsahu 6:05 az 6:25, takze to celkem odpovida... i kdyz samozrejme je to subjektivni, jelikoz mobil v ruce nejsou moc presne stopky :)

:palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

VladaTp

Tak co ta brzda, Byl nebyl.Jak to vypadá.

Nebyl, neni cas :-(

Dalsi vec je, ze mereni na valcove brzde neni moc objektivni, aby to bylo presne zmereno, musel by motor ven, jinak je mereni ovlivnene spoustou velicin...

Druha moznost by byla, nechat to zmerit pred cipem a potom, coz jsem neudelal :-(

A hlavne, ani mi mocn ejde o to, kolik to ma kw nebo hp, ale o to, ze ted to auto jede podstatne lip :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsem slyšel, že údajně chipuje i Škoda, tedy myšleno výrobce. Nevíte o tom něco seriozního?

Take jsem slysel, ze skoda vymeni RJ a navic na zmenu dava zaruku. Akorat ta cena je cca. 2x vyssi nez od jinych chiptun. firem.

Bylo to pro OII, jestli delaji i OI to nevim, ale dle meho by to nemel byt zadny velky rozdil:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
Dneska jsem slyšel, že údajně chipuje i Škoda, tedy myšleno výrobce. Nevíte o tom něco seriozního?

Take jsem slysel, ze skoda vymeni RJ a navic na zmenu dava zaruku. Akorat ta cena je cca. 2x vyssi nez od jinych chiptun. firem.

Bylo to pro OII, jestli delaji i OI to nevim, ale dle meho by to nemel byt zadny velky rozdil:)

Jo delaj i OI ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk umístěno následující téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...