Přejít na obsah

Android auto + Mirrorlink podporovaná zařízení


Doporučené příspěvky

Takže moje nová zkušenost :

Vyzkoušeno na  Samsung Galaxy A5 2016 a s tímto mobilem funguje jak Android Auto, tak Mirror link. Na ten Mirror link jsem si stáhnul s google play Sygic Car Navigation, 7-denní plná verze, takže jsem to na ní mohl vyzkoušet a vše funguje..bohužel plná verze je pak za 80 euro..a při Mirrorlinku normálně funguje rádio, ačkoliv na stránkách škoda-auto by u tohoto mobilu nemělo audio fungovat..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ako si prišiel na tých 80€? Možno cenníková cena je taká, ale majú takmer nonstop zľavy... pár krát do roka dokážu zísť s cenou ešte nižšie. Momentálne Európa za 16,99€ bez premávky alebo 19,99€ s premávkou.

https://eshop.sygic.com/en/

Inak, jedna licencia funguje na troch rôznych zariadeniach v rámci jednej platformy.

;)

 

Editováno: , autor: brrrrm
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha, tak máš pravdu, beriem späť.. už chápem, prečo tú navigáciu predávajú tak lacno, lebo neobsahuje konektivitu k autu! :(

 

Tým pádom ma aj Mirrorlink prestáva lákať. Každopádne treba sledovať zľavy, určite vedia s tým ísť ešte nižšie.. napr. Black Friday alebo Vianoce.

Editováno: , autor: brrrrm
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne chodili akcie na Sygic do mailu, neviem už síce kde som si to zvolil aby chodili no viem že niekedy bola verzia Car Navigation za 45€. Vtedy som ešte používal AA pokiaľ som nestratil nervy s padajúcim signálom GPS a potom som kúpil sygic v najbližšej akcii za 55€ (hlupák no) ale som spokojný. Bolo to tuším aj s doživotnou službou Traffic a HUD. 

 

Edit: pozrel som spätne maily a za najnižšiu cenu ponúkali Sygic Car Navigation minulý rok začiatkom leta (15.7.) a koncom leta (26.8.). Bolo to 47,99€ a nižšie to nebolo ani na vianoce.

Posledná akcia bola aj cez túto Veľkú Noc za 54,99€

Editováno: , autor: Helmic-Svk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak za těch cca 50 euro bych byl ochoten o tom přemýšlet, ale za 80 euro to zatím nechci..jen by mě zajímalo, kam se regnout, abych tyhle maily s těmi slevami taky dostával, protože každej den sledovat jejich ceny to opravdu nehodlám :-)

 

Ještě prosím místní znalece Sygicu car navigation..po těch 7 zkušebních dnes bude něco fungovat ? pokud ano tak co ? nebo pak už mi nepůjde vůbec ?

 

Ted jsem si navíc všiml, že těch 80 euro už je vlastně sleva 27% a jen do 15.5. jinak cena 110 euro..tak to už vůbec akceptovat nebudu :-)

 

Edit:

Tak už vím, jak dostávat ty emaily s jejich akcemi..kontaktoval jsem slovenskou podporu a velmi rychle dorazila odpověd. Stačí si u sygicu zaregistrovat účet, který je na mail a heslo a je to. V aplikaci do nastavení-připojení a tam vytvořit účet.

Editováno: , autor: ski1961
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Apple maps sice fungují, ale nejsem spokojenej s pozdním hlášením o odbočování a že mám odbočit do ulice té a té je mě taky v prdu, když název té ulice ve většině případů není kde zjistit při jízdě. Nejvíc jsem byl spokojenej s Here Maps už jen s tím že jsou i offline, ale ty na Boleru nerozjedu. V Here jsem byl vždycky spokojenej s hlasovou navigací.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Apple maps sice fungují, ale nejsem spokojenej s pozdním hlášením o odbočování a že mám odbočit do ulice té a té je mě taky v prdu, když název té ulice ve většině případů není kde zjistit při jízdě. Nejvíc jsem byl spokojenej s Here Maps už jen s tím že jsou i offline, ale ty na Boleru nerozjedu. V Here jsem byl vždycky spokojenej s hlasovou navigací.


Co zkusit WAZE?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano. To vím. Nedávno to Waze oznámil, že začat testovat. Ale to ostatně říkal už před rokem :D Necháme se překvapit ;) Bylo dobrý mít v autě i jinou alternativu k Gmaps a Sygic

Experimentoval jsem a povedlo se mi nazrcadlit i Waze na Androidu, ale nedokážu si představit, že by to nastavoval a používal běžný uživatel/laik :D 

 

Prozatím zůstanu u AA pro běžné a rychlé používání a u externího Garmina pro plánované a zahraniční (off-line) cesty.

V AA používám ještě mimo map WhatsApp, Hangouts a Spotify.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...