Přejít na obsah

Sklopeni praveho zrcatka


Davon

Doporučené příspěvky

NEvim zda se to tady probiralo, ale chci se zeptat, zda lze toto nejakym zpusobem dodelat, aby se pri zarazeni zpatecky sklopilo zrcatko spolujezdce na obrubnik. Co by to tak vyslo udelat? Kdyby nekdo vedel jak na to, dekuji predem! ;)

A k cemu to potrebujes?Treba pro me,co parkuji denne vedle pangejtu je otevrene prave zrcatko naprosto nezbytne.Neslysel jsem nekdy o tom,ze by to slo na jakemkoliv aute.Ale neber to jako bernou minci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

NEvim zda se to tady probiralo, ale chci se zeptat, zda lze toto nejakym zpusobem dodelat, aby se pri zarazeni zpatecky sklopilo zrcatko spolujezdce na obrubnik. Co by to tak vyslo udelat? Kdyby nekdo vedel jak na to, dekuji predem! ;)

A k cemu to potrebujes?Treba pro me,co parkuji denne vedle pangejtu je otevrene prave zrcatko naprosto nezbytne.Neslysel jsem nekdy o tom,ze by to slo na jakemkoliv aute.Ale neber to jako bernou minci.

Co znamena otevrene prave zrcatko? Nejak nemohu prijit na to, co to ma vysvetlovat... Sorry ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

NEvim zda se to tady probiralo, ale chci se zeptat, zda lze toto nejakym zpusobem dodelat, aby se pri zarazeni zpatecky sklopilo zrcatko spolujezdce na obrubnik. Co by to tak vyslo udelat? Kdyby nekdo vedel jak na to, dekuji predem! ;)

A k cemu to potrebujes?Treba pro me,co parkuji denne vedle pangejtu je otevrene prave zrcatko naprosto nezbytne.Neslysel jsem nekdy o tom,ze by to slo na jakemkoliv aute.Ale neber to jako bernou minci.

Co znamena otevrene prave zrcatko? Nejak nemohu prijit na to, co to ma vysvetlovat... Sorry ;)

PURE měl asi na mysli při klopení zrdcatek, které se aktivuje (u lepších aut) po zamčení auta.

Jinak bych taky uvítal při zařazení zpátečky jinou polohu zrdcátka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To by mohlo být studené (:specool:), ale na druhou stranu také možná často zbytečné - např. při otáčení .. 1-R-1-R-1 .. to by se za chvíli uvařilo.

Chtělo by to nějak domyslet - nějaká možnost "Parking" tlačítka, co by ho úplně sklopilo a zase vrátilo zpět.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PURE měl asi na mysli při klopení zrdcatek, které se aktivuje (u lepších aut) po zamčení auta.

Jinak bych taky uvítal při zařazení zpátečky jinou polohu zrdcátka.

Jo treba pri zamceni sklopeni obou zpetnych zrcatek.Ale co ma zkusenost z okoli,tak zklopena zrcatka nejvice pritahuji vandale co nici auta.Tak si nevyberes co je lepsi:-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 9 let později...

Zdravím, 

 

po vypnutí motoru jsem na Superbu I sklopil obě zrcátka, aby mi je někdo neurazil. Jak jsem je chtěl po nastartování opět naklopit do nastavené polohy, nestalo se vůbec nic. Nejdou elektricky nastavit do výchozí otevřené polohy. Může být nějaký problém v tom, že jsem nedávno měnil baterku ? Může mi někdo poradit, co s tím ?

Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

Ahoj, sice je to hodně staré vlákno a hodně z vás si už tuto otázku zodpovědělo, ale napíšu to sem. Pravé zrcátko se při zařazení zpátečky sklopit umí, nevím jestli to je podmínkou, ale sedačku s pamětí mám... Ovladač pro nastavení zrcátek a ovládání výhřevu musí být přepnutý na pravé zrcátko, pak stačí už jen zařadit. Zrcátka jsou jiná, oproti obyčejným, která mají 5 drátů, mají ta moje drátů 8. Jak levé, tak pravé. Sklopení však funguje pouze u spolujezdce, nevím, zda je levé porouchané, nebo se naklápět vůbec nemá. Kdyby byl zájem mohu sem hodit video. Jen pro upřesnění, jde o náklop skla, ne celého zrcátka...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...