Přejít na obsah

Tažné zařízení Roomster


Doporučené příspěvky

Já myslím, že v konfigurátoru je navýběr 7 nebo 13-ti polová zásuvka. Nebo se pletu?

Hmmm, tak to si nejsem jistej, ale osobně bych volil tu 13 a vzal tu přechodku, člověk nikdy neví. :)

ja sme proste rekl ze chci tazny na rumika, v nabidce je jen jeden typ. (nebo teda v prosinci byl)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já myslím, že v konfigurátoru je navýběr 7 nebo 13-ti polová zásuvka. Nebo se pletu?

Hmmm, tak to si nejsem jistej, ale osobně bych volil tu 13 a vzal tu přechodku, člověk nikdy neví. :)

Jestli se nepletu, tak už všechno bude s 13-polovou zásuvkou..ani v servisu při montáži na výběr nedávají. Je k tomu holt nutný ten adaptér

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já myslím, že v konfigurátoru je navýběr 7 nebo 13-ti polová zásuvka. Nebo se pletu?

Hmmm, tak to si nejsem jistej, ale osobně bych volil tu 13 a vzal tu přechodku, člověk nikdy neví. :)

Jestli se nepletu, tak už všechno bude s 13-polovou zásuvkou..ani v servisu při montáži na výběr nedávají. Je k tomu holt nutný ten adaptér

jj presne tak, v kanfoguratoru je ta redukce za 403 Kč, jinam oznost neni ., chjo., nevadi budu kricet., a chtit slevu.,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

403,- Kc je doporucena cena s DPH, v servisech to muze byt jinak.

Zas bych to neviděl tak černě..mám zkušenost,že podle Etky ty ceny v servisu platí. Takže bych to viděl na těch 403,-

Zminil jsem to proto, ze mam prave opacnou zkusenost - moc me to netrapi, nakupuju v MB, ale treba u Klokocky na Barrandove jsem jim dily nechalna pultu, protoze jsem pri placeni zjistil, ze ma proti doporucene cene 1050,- Kc "svou" cenu 1400,- Kc.

Pouze upozornuju, nic vic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak redukce 13-7 pin na tazny stoji 600 Kč, desne sem se rozciloval, tak sem ho dostal za 550. Ale asik tam stim pojedu zpet, Kdyz sme vezejk pripojil, tak pri blinkrech se mi rozvecuje kontrolka Zadni mlhovky a svetla na vozejku sice svitej, ale koncovy pohasinaj. Zda se mi, ze nekde chybi kostra a uzavra se to prez ty koncovy. Jezdil uz nekdo s vozejkem? funguje vam to dobre?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak redukce 13-7 pin na tazny stoji 600 Kč, desne sem se rozciloval, tak sem ho dostal za 550. Ale asik tam stim pojedu zpet, Kdyz sme vezejk pripojil, tak pri blinkrech se mi rozvecuje kontrolka Zadni mlhovky a svetla na vozejku sice svitej, ale koncovy pohasinaj. Zda se mi, ze nekde chybi kostra a uzavra se to prez ty koncovy. Jezdil uz nekdo s vozejkem? funguje vam to dobre?

aha tak kdo mel pravdu ze stoji cca 700... :aggressive::feve:

ja jezdim s vozejkem casto a mam to naprosto v pohode.(myslim si ze mas spatne zapojenou el. na taznym a v redukci to nebude).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no jo ono to neni taznym ale tim nekym kdo to montoval.

jj jasny. lol nocmene. vymysleny to taky neni nijak excelentne. Kdyz to tazny vyndavam ,tak se "kousne" ta paka zustane v polovine a nejde stim nic dealt., musim ho tam zase vrazit a zase vyndat, jde to dost blbe. a co je horsi, tak pri rom vyndavani nazari do spodni strany toho ramecku co mi ve CT lepily. A v Sobotu sem ho na spodni strane zase urval, grrrrrrrrrrr., aspon ze to kvalitne pridelali na stranach a nahore, tak to zatim drzi, ale uz sem se smiril, ze si koupim nejkay pekny chromovy samorezy a proste to prisroubuju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no jo ono to neni taznym ale tim nekym kdo to montoval.

jj jasny. lol nocmene. vymysleny to taky neni nijak excelentne. Kdyz to tazny vyndavam ,tak se "kousne" ta paka zustane v polovine a nejde stim nic dealt., musim ho tam zase vrazit a zase vyndat, jde to dost blbe. a co je horsi, tak pri rom vyndavani nazari do spodni strany toho ramecku co mi ve CT lepily. A v Sobotu sem ho na spodni strane zase urval, grrrrrrrrrrr., aspon ze to kvalitne pridelali na stranach a nahore, tak to zatim drzi, ale uz sem se smiril, ze si koupim nejkay pekny chromovy samorezy a proste to prisroubuju.

Musím na nového Roomstera (ještě v záruce) koupit tažný u autorizovaného servisu Škoda nebo u jiného výrobce ,samozdřejmě s atestem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar,

měl jsem stejný problém, že mi vypadl rámeček co drží kryt tažného zařízení, ale reklamoval jsem to v servisu a oni to přilepili nějakým speciálním, černým lepidlem a drží to perfektně.

Co se týká adaptéru,tak ten jsem měl součástí balení tažného zařízení.

Myslím si, že je to na servisu jak tomu rozumí a jaký jsou to profesionálové.

Zdar Cerv03

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musím na nového Roomstera (ještě v záruce) koupit tažný u autorizovaného servisu Škoda? Nebo mohu u jiného výrobce ,samozdřejmě s atestem.

No pokud to je schválenej model pro daný auto, tak můžeš koupit i jinde a levnější, ale jde o to, že když náhodou nastane problém s elektrikou, budou koukat, kdo ten závěs zapojil a stalo se kamarádovi, že mu servis neuznal záruku.

Editováno: , autor: foromen
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musím na nového Roomstera (ještě v záruce) koupit tažný u autorizovaného servisu Škoda? Nebo mohu u jiného výrobce ,samozdřejmě s atestem.

No pokud to je schválenej model pro daný auto, tak můžeš koupit i jinde a levnější, ale jde o to, že když náhodou nastane problém s elektrikou, budou koukat, kdo ten závěs zapojil a stalo se kamarádovi, že mu servis neuznal záruku.

Jakej problém s elektrikou máš na mysli?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...