Přejít na obsah

Jemné pískání na volnoběh motorů EA211


bobanHTP

Doporučené příspěvky

tak to jsem zvědavej, jestli to pomůže, nemyslím si, že je to to ložisko. já mám toledo 5 let, najeto 90tis. a v servisu mě vždy odbyli, někomu měnili vodní pumpu a to nepomohlo. pokud po výměně bude delší dobu klid a to ložisko se potvrdí, tak do toho jdu. snad se do té doby nezadře :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 5. 6. 2017 na 13:25, Josef_1 napsal:

Tak je to jak psal kolega, na volnobeh a to zejmena pri otevreni dveri,kdyz se zapnou potkavaci svetla, kdyz jsou denni tak to vesmes nedela, studeny,teply motor na to u me nema vliv,auto uplne nove

nech si zkontrolovat alternátor u mě vada při zatíženi

 alternátoru.

Editováno: , autor: lakylukas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 6. 4. 2018 na 12:19, bobanHTP napsal:

Díky za info lakylukas! Mě s tím posílají všude do háje, že nic divného neslyší, prostě klasika :-)

Ale já se nedám, Rapid má pět let záruku a budu dál bít do Škody až převezmě zodpovědnost za aušusy, včetně toho mého kompresoru klimatizace SANDEM, který občas má takový kovový zvuk, že mám o Rapida strach :-)

Pak ještě budu reklamovat čalounění předních sedaček, kolem švu se krabatí a dorazím to opět vzrajícím plynovým pedálem, myslím, že už je to třetí reklamace na něj :-)

Dnes jsem 10.4.2018 přivezl auto ze servisu ,již při předáni servisním technikem  jsem pri poslechu zjistil že to sejně ještě slabě píská vzal jes ho do auta aby si poslechl a jestli to taky slyší uznal že ano ale proti dřívějšku se to nedá vůbec srovnat .vyměnily alternátor za úplně nový  a ten taky píská ale již jen slabě mám prý jezdit  a sledovat to. tak nejsem ůplně spokojen ale pokud to bude zesilovat tak jim to už asi hodím na hlavu.

Editováno: , autor: lakylukas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...