Přejít na obsah

Samolepka na blatníku u zadních dveří


Andrews

Doporučené příspěvky

Dokážete mi někdo vysvětlit funkci této "nálepky" u zadních dveří? Všiml jsem si toho až dneska při voskování auta? Vypada to jako samolepka jde do toho rejpnout nehtem. Kromě vosku se tam bude předpokládam chytat i bordel ...

bok01.jpg

pochybuju, že je za příplatek, ale bud´ rád, jestli jí tam máš. Kromě vosku a bordelu ti totiž hlavně pochytá ty šutry a vovovovovotom to je :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diamant nech je bejt, at´ si to třeba sundaj dolu chytrolíni. Já jsem na O I neustále tohle místo opravoval štětečkem. To ale asi začátečníkům nevysvětlíš. Protože jak jinak si vyložit takový jalový názory. Zřejmě si na to potřebujou přijít sami.

Editováno: , autor: jirkaK
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

noco na tom bude, ale rozhodne to nemuzete srovnavat s temi cernymi plasty co se pouzivaly na favoritech nebo cele plastove lemy pouzivane na feliciich

na fav a fel je problemem spatna konstrukce samotnych lemu, a vetsinou prave na tech patkach lemu u prahu to rezne. ale na to by ani ta samolepka nepomohla. u fav a fel to je zpusobene prave tim zakoncenim a okrajem lemu. a ty cerny plasty jsou az pres ten okraj. takze srovnavani stejneho problemu s O2 neni na miste

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U Felicie plastové lemy nikdy neboli z výroby. U Favoritu ten kúsok plastu pred kolesom áno. A nech bol, aký bol, aj napriek zásterkám som ho mal omlátený od kamienkov tak či tak.

Zásterky určite veľa pomôžu, ale predsa len, ten podbeh pred zadným kolesom už zásterkou chránený nie je. Predná zásterka chráni hlavne časť bezprostredne za kolesom, do vzdialenosti povedzme tak 0,75m. Inak mám ako predné, tak aj zadné zásterky a nemôžem povedať, že by nejako extra špatili auto. Sú celkom decentné a navyše koleso je beztak čierne, tak ani neodbíjajú.

JirkaK - presne tak, nech experimentujú. Je istá skupina ľudí, pre ktorých je základ, že ak sériové auto má predný znak (alebo čokoľvek iné), tak je najlepšie to ihneď odstrániť, aby sa odlišovali a boli IN.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 týdny později...

Má teda cenu na OII dodělávat zástěrky? Jde mi hlavně o kamínky a i následnou špínu na bocích. Prodejce mi tvrdil, že si to lidi skoro vůbec nedávají (podle mě spíš kvůli vzhledu) a že aerodynamika nové Oktávky je taková, že se ta špína na bocích skoro neusazuje. Jaké jsou vaše zkušenosti?

Jinak předpokládám, že montáž bude pro mé průměrně zručné ruce relativně jednoduchá, nechtěl bych cpát peníze za montáž servisu. Cena Škoda servisu za zadní zástěrky je 300,- + 306,- montáž, přední 350,- + 306,- montáž.

U své Fabie jsem byl, v porovnání se šéfovou Fabií, se zástěrkami moc spokojený.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám zástěrky přední i zadní, můj názor je, zástěrky tomu autu sluší.. Jsou na míru a je znát, že to nejsou jen plácačky z gumy. navíc jsou decentní, kromě mně to určitě ocení i ti za mnou, stejně jako já nemám rád, když na mně ten přede mnou lije vodu od kol po kýblech.. Jen nevím, proti špinění mi nepřijde, že by pomáhali, bok auta se špiní pořádně i s nimi, stačí tady u nás projet staveništěm kolem D8. Ale určitě to chrání prahy před kamínky.. A montáž je jednoduchá, jen na šrouby na plastové podběhy. Mně to dělali v servisu, ale to jsem měl auto dva dny..teď už bych si to dělal sám

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...