Přejít na obsah

Karoq kódování


ferda25

Doporučené příspěvky

Na mojom MR 23 som bol schopný vyskúšať úvodné logá v long coding:

Adresa     17

Security   25327

Bajt   09

Bity   0-3

 

Start screen variant 1 -> Laurin&Klement
Start screen variant 2 -> VRS logo čierne V
Start screen variant 3 -> VRS logo červené V
Start screen variant 4 -> SCOUT
Start screen variant 5 -> Škoda logo
Start screen variant 6 -> Sportline
Start screen variant 7 -> Škoda logo
Start screen variant 8 -> Škoda logo

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na klíme sa (aspoň ja tomu tak rozumiem) meniť, koľko čerstvého vzduchu primiešava do chladného:

Adresa     08

Bajt   12

Bity    0-3

00 Blower adjustment normal tuning

01 Blower adjustment with more air in cooling operation 

02 Blower adjustment with less air in cooling operation 

 

Čiže keď nechané na hodnote 01, vzduch nie je tak studený. Zrejme to, čo malo dakedy BMW kolečko na primiešanie "nespracovaného" vzduchu.

 

Ale môžem sa mýliť :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Adaptácia na budíkoch:

Adresa 17

Adaptation description: IDE06588-Ignition active message: actuator | drivers door -> no display | už tu spomínané vypne hlášku o zapnutom zapaľovaní pri otvorení dverí

Adaptation description: IDE13094-Tachometer end value | upraví koncovú rýchlosť na tachometre a jeho zobrazenie, myslím o´8 rôznych variant

Adaptation description: IDE13607-MAS16706-Lock display contents-List time out | 0 | za koľko minút zmizne menu zobrazenia, napr výber skladieb v Audio režime budíkov

Adaptation description: IDE12467-Tubes illustration | Variant 4 je Sportline, ostatné (Variant 0 - Variant F) sú rovnaké, resp zmeny som si nevšimol. Každoopádne som si vypol Sportline, tie budíky sa mi páčia viac.

 

Editováno: , autor: proforko
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Corner prisvietenie adaptácia:

Adresa 09

Adaptation description: IDE03638-ENG116676-Statiionary cornering lamp-Upper speed threshold | horná hranica rýchlosti pri ktorej sa corner vypne - u mňa 40 -> 90 km/h

Adaptation description: IDE03638-ENG116681-Statiionery cornering lamp-Oberer Lenkradwinkel | pri akom natočení volantu sa rozsvietia corner - u mňa 90° -> 50°

Adaptation description: IDE03638-ENG116678-Stationery cornering lamp-Unterer Lenkradwinkel | pri akom natočení volantu späť sa corner zhasnú - u mňa 65° -> 10°

Adaptation description: IDE03638-ENG115830-Stationery cornering lamp-Zeitwer Einschaltzeit Abbegelicht | zrejme čas po akom sa corner zhasne, ak necháme natočený volant - u mňa 17 min -> 30 min

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V předchozím Rapidu se mi po vytažení klíčku rozsvítilo světlo v kabině. U Karoqa mám startovací tlačítko a při vypnutí motoru se mi vnitřní světlo nerozsvítí. Jde tohle nějak upravit někde v adaptacích nebo v dlouhém kódování? Díky za nasměrování.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Ahoj,
najdu tady někoho šikovného na kodovaní v okolí Ostravy +- 100 km?

- Odblokování obrazu za jízdy

- Lane Assist (velká kamera je již za sklem)
- Sklápění zrcátka od spolujezdce při couvání (nemám el. polohovatelné sedačky, ale pry to jde udělat i bez nich)
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Asi tak, já koupil základní verzi + 200 kreditů  přes diagstore.cz.

Pro mě na servis auta doma je to dostačující, dlouhé kódování neumím.

Koupil jsem kvůli výměně zadních brzd, když dám auto do servisu tak to bude dražší.

Včera jsem si zapnul skandinávské DRL- zapnuté zadní světla při denním svícení.😉👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U Skandinávského svícení jen pozor na to, ze svítí komplet interiér, osvětlení SPZ a pod. Nevím zda to tam mají vyloženě jako volbu, ale lepší je aktivovat pouze zadní světla a zbytek nechat vypnutý (Ten Skandinávský mód děla to, že spolu s DLR aktivuje i parkovací světla).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
V 27. 10. 2023 na 7:28, Martab napsal:

U Skandinávského svícení jen pozor na to, ze svítí komplet interiér, osvětlení SPZ a pod. Nevím zda to tam mají vyloženě jako volbu, ale lepší je aktivovat pouze zadní světla a zbytek nechat vypnutý (Ten Skandinávský mód děla to, že spolu s DLR aktivuje i parkovací světla).

Mám takový tušení, že skandinávský mod aktivuje i permanentní dobíjení baterie a tím i malinko zvýšená spotřeba cca 0,5 l/100 km. Budu sledovat dobíjení za provozu.

Pokud to tak je, tak za mě 👍, baterka bude stále dobita jak tomu bývalo dříve u normálních aut😀.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...