Přejít na obsah

Doplňky z Číny


Redfish

Doporučené příspěvky

Nakupil někdo z vás nějaké doplňky z Číny? Všiml jsem si, že na Aliexpressu prodávají hafo různých vychytávek, např. lišty, krytky na panty, mřížku na výdech klimatizace pod 2. řadou sedadel, potahy, vany do kufru atd. Stačí napsat do vyhledání  "Kodiaq" a nestačíte se divit. Na eshopu ŠA tyto položky vůbec nevedou. Jak to ti kluci šikmoocí dělají ? :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já ti nevím, ale nikdy se mi nestalo, že by mi někdo strkal něco do výdechů pro druhou řadu.

Uznávám však, že jsou to maličkosti, které někoho potěší.

 

ad. šikmoocí kluci šikovní:

...v Číně dokážou cokoliv, třeba zkopírují Porsche, takže nějaké plastové výlisky jsou pro ně nicota.

Editováno: , autor: stanmar
doplnění textu
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oni dovedou opravdu zkopírovat vše, nakonec na ALI nakupuji pravidelně, ale jen drobnosti pro rybáře. Bohužel tytéž věci prodává, resp. přeprodává dost českých eshopů za výrazně vyšší ceny. U těch doplňků na Kodiaqa jsem myslel jen drobnosti, určitě bych nekoupil ty jejich "kožené" potahy apod. No k těm výdechům, normálně by se tam asi nic nemělo dostat, ale jak jsem psal, jsem rybář, vozím i kamarády a soustu věcí a každou chvíli se na podlaze něco potuluje, takže je to sice prkotina, ale lepší než nic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

už mám doma ochranné sklo na Amundsena, Doufám, že to bude sedět, auto zatím nemám. Nejde mi o ochranu před rozbitím jako u telefonu (několikrát zachráněn), ale mohlo by to pomoci s problémem rychle ohmataného skla. Až bude auto, zase zase napíšu, jak to dopadlo.

https://www.aliexpress.com/item/8inch-Car-Styling-GPS-Navigation-Screen-Glass-Steel-Protective-Film-For-Skoda-Kodiaq-2017-2018-Control/32840821041.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.1JRxDE

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...
  • o 1 rok později...

Ahoj,

myslím ,že ty krytky mřížek budou bránit volnému proudění vzduchu dál do vozidla,na mřížkách vznikne turbulence.Vznikne větší odpor proudění a více vzduchu půjde do přední části vozidla.Materiál  výdechu je měký a teplem dochází k deformaci.Při namontování bude docházet k pnutí,a pazvukům.Nevidím smysl mřížky praktický.U výdechu uvnitř se usazuje prach ,po zakrytí to vzrose.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 23 hodinami, Martin.sat napsal:

Ahoj,

myslím ,že ty krytky mřížek budou bránit volnému proudění vzduchu dál do vozidla,na mřížkách vznikne turbulence.Vznikne větší odpor proudění a více vzduchu půjde do přední části vozidla.Materiál  výdechu je měký a teplem dochází k deformaci.Při namontování bude docházet k pnutí,a pazvukům.Nevidím smysl mřížky praktický.U výdechu uvnitř se usazuje prach ,po zakrytí to vzrose.

Nesmysl, funguje bez problemu a aspon opticky zaceli diru jak do p......, coz je u auta za mega trochu ulet. Jinak taky mam kryci sklo na infotainment a nikdo nepoznal, ze tam neco je. Chce to se to pri vyberu doplnku ridit selskym rozumem a vse bude ok.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mřížku mám také už skoro 4 roky a řekl bych, že žádný problém. Totéž sklo na infotainment Amundsen. Ale nejlepší vychytávka je díl do středového sloupku, který ucpal boční diry. V zatáčkách mi všechno padalo na zem. 

Taky mám krytky na pedály. 

CZK 300.61  30%OFF | Car Central Control Storage Box Trims Phone Card Holder Cover Kit for Skoda Kodiaq Karoq Gt 2016-2020
https://a.aliexpress.com/_mLhdgyq

CZK 345.78  26%OFF | Car rest pedal Foot Fuel Brake Clutch MT/AT pedals For Volkswagen VW Tiguan mk2 2017 2018 Skoda kodiaq 2016-2018 Accessories

 

 

Editováno: , autor: Redfish
edit
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...