Přejít na obsah

Bzučení klimatizace při A/C


jiribur

Doporučené příspěvky

@Branik71 skús zájsť do Gabriela v KE v Barci. Tam mi to v septembri uznali prekvapivo veľmi rýchlo. Počas skúšobnej jazdy sa mi aj ich servisák priznal, že rieši tie isté zvuky vo svojej Fabii. A keď som mu ukázal ATI, ktoré tu koluje po internete, hneď vedel, kde má hľadať ďalšie informácie. O hodinu som mal termín na výmenu kompresora. Keď som druhýkrát prišiel niečo riešiť, servisný poradca spomenul, že už aj ten servisák má vo svojej Fabii vymenený kompresor a je konečne spokojný.

 

A úspešne to riešil aj jeden kamarát v Prešove, len už nepamätám, či Camea alebo PO-CAR.

 

Editováno: , autor: brrrrm
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V prvním řadě musíš závadu prokázat, měla by se projevit a oni by zvuk měli nahrát a poslat do ŠA. U mě to tak bylo, nahráli si i zvuk palivového čerpadla při zapnutí zapalování a kupodivu kompresor a čerpadlo po uznání ve ŠA vyměnili. Já jsem dvakrát cestu vzdal, protože bylo zrovna "ticho". Přijímací technik dělal chvíli mrtvého brouka, tak jsem se zeptal na TPI a podle VIN nic nenašel. Po mírně vzrušené výměně názorů viděl, že neustoupím a nakonec přiznal, že si se Sandenem u F3 užli své. Já myslím, že se to tady furt opakuje a stačí si přečíst diskusi tady i u F3.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nějaká předem nahraná videa a tpi není nic průkazného u konkrétního auta, závadu je třeba předvést in natura a zaznamenat do zakázky a trvat si na svém. Že ho odbyli je o lidech, ne o značce a o způsobu řešení reklamace je třeba informovat případě výrobce a žádat vyjádření. Potom lze závadu doložit i znaleckým posudkem, ale to je u soudu na dlouhé lokte.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Samozrejme ze osobne ale pridi oni sa na to pozru ak mas stastie tak ta objednaju na dalsi termin a pri samotnej oprave to nieje otazka par hodin,posledne mi sandem menili 3 dni ,takze cestuj ako blbec potom autobus vlak,a to som nove auto kupoval aj koli garantovanej zaruke 5 rokov na cokolvek ok kolesa az po strechu a zrazu nic

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě aspoň ze servisu jednou odvezli cca 15km a vrátili auto kompletně umyté a čisté. Byl jsem tam 3x plus opakovaná reklamace a 2x taky cca 3 dni bez auta, ale mám ještě další dvě... Myslím, že u jiných značek by to nebylo v zásadě jiné dle uživatelů z jejich fór.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...