Přejít na obsah

Podsvícení knoflíku od topení


johnxx

Doporučené příspěvky

Podsvícení regulace topení a ventilátoru má svítit. Asi prasklá žárovka jak píšeš. Signalizace rozsvícených světel v O1 je, ale pouze kontrolkou pro parkovací světla. Symbol potkávacích tam asi není. Teda já ho nemám a v práci máme tři O1 před faceliftem a ty to taky nemaj a jednu po faceliftu a ta to má.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsem rád, že to tam dole má svítit, ale zkoušel jsem to tam pod rádiem trošku kuchat, ale zasekl jsem se tam, dál už jsem nevěděl co povolit, ještě se mrknu do DP.

Na tu signalizaci se taky mrknu, nic mi tam nesviti

Tady návod jak tu žárovku vyměnit http://www.skodaoctavia.cz/Interiernavody/vymenaZarovky.htm -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsem rád, že to tam dole má svítit, ale zkoušel jsem to tam pod rádiem trošku kuchat, ale zasekl jsem se tam, dál už jsem nevěděl co povolit, ještě se mrknu do DP.

Na tu signalizaci se taky mrknu, nic mi tam nesviti

Tady návod jak tu žárovku vyměnit http://www.skodaoctavia.cz/Interiernavody/vymenaZarovky.htm -_-

zdar :)

Mam malej problem zaboha nemuzu ten ovladac vytahnout. Jednou se mi to uz povedlo, ale ted at to zkousim vetsi silou, porad to nejde. Neni tam este nejaka pojistka? Dik.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsem rád, že to tam dole má svítit, ale zkoušel jsem to tam pod rádiem trošku kuchat, ale zasekl jsem se tam, dál už jsem nevěděl co povolit, ještě se mrknu do DP.

Na tu signalizaci se taky mrknu, nic mi tam nesviti

Tady návod jak tu žárovku vyměnit http://www.skodaoctavia.cz/Interiernavody/vymenaZarovky.htm -_-

zdar :)

Mam malej problem zaboha nemuzu ten ovladac vytahnout. Jednou se mi to uz povedlo, ale ted at to zkousim vetsi silou, porad to nejde. Neni tam este nejaka pojistka? Dik.

ne nic tam neni , musis opravdu jen dat do polohy 2 a zatahnout...

to johnxx - mrl jsem r.v. 97 a tam nebyl rozdil jestli svitis parkovackama nebo hlavnima - stejna kontrolka... a ted mam r.v. 2000 a kdyz das parkovacky tak se ti rozsviti odsviceni budiku a ovladacu, kdyz das hlavni tak se ti rozsviti i kontrolka potkavacich svetel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4johnxx

Dneska jsem měl rozebraný budíky. Mám rok 98 a symbol pro potkávací světla na budíkách je hned pod parkovačkama. Jenom není osazenej žárovkou. Bohužel ji nemám abych vyzkoušel jestli to funguje. Pokud ji seženu tak dám vědět jestli to funguje, pokud tady není někdo kdo to má odzkoušené.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podsvícení regulace topení a ventilátoru má svítit. Asi prasklá žárovka jak píšeš. Signalizace rozsvícených světel v O1 je, ale pouze kontrolkou pro parkovací světla. Symbol potkávacích tam asi není. Teda já ho nemám a v práci máme tři O1 před faceliftem a ty to taky nemaj a jednu po faceliftu a ta to má.

Je to přesně tak. Mám po faceliftu, kámoš před.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je pravda, že symbol pro potkávací světla na starém typu palubních desek je, ale není propojen do svazku. Já jsem natáhl drát od pojistkovky z potkávacích světel na tu novou žárovku a bez problémů mi to funguje. Tzn nad sebou mám kontrolku potkávacích světel a obrysových. -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je pravda, že symbol pro potkávací světla na starém typu palubních desek je, ale není propojen do svazku. Já jsem natáhl drát od pojistkovky z potkávacích světel na tu novou žárovku a bez problémů mi to funguje. Tzn nad sebou mám kontrolku potkávacích světel a obrysových. -_-

To taky zkusím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...