Přejít na obsah

Termostat 1.4 MPi


Arnie

Doporučené příspěvky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj všem, měl jsem taky minulý  týden problém s termostatem:

 

Motor jel pořád studený, ani po 25 km se nevyhoupla ručička na přístrojích výše než na první rysku. Když jsem jel rychleji, motor se ještě víc ochladil. Napřed jsem vyměnil čidlo teploty chladící kapaliny na termostatu. Závada pořád přetrvávala. Rozdělal jsem termostat, byl rozpadlý. Stačilo koupit jen vrchní část ve škoda-díly z prvovýroby. Konstrukce vnitřku termostatu byla trošku jinak provedená, celokovová, plastový vršek padl naprosto přesně. Cena pár stovek a auto zase jede jak má. V originálním termostatu se ulomil plastový držák, který držel plech nad pružinou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...
  • o 4 měsíce později...

Dobrý den, prosím vás o radu. Fabia spalovala vodu,po výměně těsnění pod hlavou opět stejný problém,zjištěny utopené vložky válců, po přetěsnění vložek už vodu nežere, ale najednou se nehne ručka teploměru a auto netopí. Dočetl jsem se, že bude nejspíš termostat ko, ale jak je to možné takto z nenadání? zvýšením tlaku vody? když už jí to nespaluje? prosím o radu, auto je přítelkyně a je nutné s ním denně jezdit. mnohorkát děkuji za rady Tom

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...