Přejít na obsah

Plynové vzpěry kapoty


Tomáš

Doporučené příspěvky

Tak ja jsem je koupil zde

http://shop.obautodily.cz/index.php?main_p...roducts_id=2993

Musel jsem pilovat a stejne nesedi delka jak ma. Zatim jsem je musel hodit na spodni sroub kapoty a az bude cas upravim i tu delu aby sedli na ten vrcni sroub podle me se jedna o nejakych 5mm aby to slo v pohode zavrit. Ale jsou dost silne tak kapotu udrzi i s tim mensim uhlem. Nemaji zadnej napis a cena je super.

Editováno: , autor: bruno128
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To by byla paráda chtěl bych vidět jak to tam sedne. Ještě sem se k tomu nedostal sice sem to zkusil ale nějak mi nešla povolit hvězda na kapotě...sroko se už sežvejkala tak bud drží fakt moc dobře a nebo dělám něco špatně :help:

Chce to poťukat ten šroub, je buď zalepený nebo zatuhlý, mě šel v pohodě!?

K tomu zkrácení: je to uvedeno hned ze začátku, je to těch 5 mm!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Octavinek: No kamarád je má taky a řikal že je to makačka dát spíš dolu :D takže to bych se asi nebál jestli to bude držet. Možná že se to bude jinak namáhat a třeba dřív odejdou tot otázka :kuk: Mě se takhle třeba níž líběj :) to je muj názor.

bruno128: Když se to načalo- jak to tlačí kapotu nahoru a dolu(ty :D ) ted když máš ten jinej úhel? Já je teda zatim rozbalil ale nejdou mi růčo stlačit šli tobě? Jasně pude to těžce, ale mě to nešlo ani když jsem to zapřel třeba o stěnu nebo tak.

Editováno: , autor: Sentinel1988
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v takovým případě bych spíš kontaktoval prodejce, nevím kde jsi je koupil, ale na jedněch stránkách, tady někde už zmíněných je psáno, že to vypilování (pro OI nutné) nemá vliv na uplatnění reklamace co se funkčnosti týče, tak bych se poptal u prodejce a pak bych to teprv nějak řešil. Hodně štěstí :palec2: !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem tam konečně po lilování dostal jednu, ale tu druhou zatim ne stalo se čeho jsem se bál :( když jsem ten druhý šroub promazal aby šel líp povolit tak se mi v něm při povolování zlomil nástavec hvězdice :( a ted co s tim. Zažral se tak blbě že to nejde vyndat :( jinak teda drží do celkem dobře i na tu jednu vzpěru ale sebemenší zavadění o kaputu a de dolu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak jsi to mohl zalomit? Mas presnou hvezdicku?

A na kterej sroub jsi to hodil, na ten spodni co ja? Me to slo povolit pekne ani jsem to nemazal a pouzil jsem jen malou racnu. to zalomene vyndas z toho sroubu nejakym ostrym dulcikem a musis to kolem trochu uvolnit aby to slo lehce ven.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No mě však ten jeden taky i bez promazání ale ten druhej je nějak hryzlej a hvězdu sem měl přesnou. Dával jsem to na ty horní ale tenhle byl nějak moc zažranej. Právě že mi to ted nešlo vyndal. On se jakoby lehce pootočil takže zažral do toho výřezu tak to ted půjde těžko asi

Jo a jestli to někomu vrže tak je zkuste obrátit na kloubech.

Editováno: , autor: Sentinel1988
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk odbral (a) toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...