Přejít na obsah

Plynové vzpěry kapoty


Tomáš

Doporučené příspěvky

Pánové je normální, že ty vzpěry jsou tak tvrdý že je nedokážu zasunout ani když se o ně opřu rukama vší silou ?

Dneska mi přišly ty od JOMu tak mě to docela udivilo, jasný že kapta je těžká, navíc k tomu ta velká páka. Tak se raději zeptám, abych pak náhodou nepustil kapotu dolu a ty vzpěry mi ji neprobodly jestli ej to teda normální že s něma ani nehnu ať dělám co dělám

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem vzpěry po dvouhodinovém broušení a řezání závitů nasadil. Vybrousil jsem v těch kulových hlavách výběžky pro ten čep max co to šlo abych nevybrousil i dírky pro tu závlačku a i tak se mi to zdá málo. Musel jsem je zkrátit celkem o cca 15mm, možná i více a stejně mi to na pravé straně nadzvedává kapotu. Je to tím že je to pořád dlouhé nebo ji vyboulujou ty vzpěry svou silou ? Ať vím jestli to ještě více zkracovat, případně můžu nějak zprasit funkci vzpěr tím, že je zkrátím až moc ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ok, ještě to zbrousím. Přišel jsem ale na jednu další věci, vzpěry jsem zkracoval rovnoměrně, aby byly obě stejně dlouhé ale při zavírání slyším že nejdřív se rozjede jedna vzpěra a druhá až po ní, je možný že bych měl nerovnoměrně navrtaný díry nad podběhem ?! Ty vzpěry mi teda dávají zabrat . . . .(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nerovnoměrně navrtaný?

Na přidělání vzpěry není potřeba nic vrtat.Stačí vyndat šroub m6 co drží bladník.A taky pořádnou podložku kvůli prohejbání plechu.

A že by to měla škodovka blbě se mi nezdá :kol-28:

Asi si narazil na nějakýho zmetka...

Jinak jak jsi předtím psal o tom,že jsou ty vzpěry tuhé na zmáčknutí.Zkus si to udělat i se zadníma.

Taky budeš překvapenej jak jdou ztuha.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Ještě jsem nikde na takové nenarazil.

Jednou se tu tím na fóru zabýval, že někde kupoval, upravoval a ty pak prodával už hotové jen namontovat.

Nějak to nechápu, proč to už někdo kdo to vyrábí, nevyrábí přímo na OI. Vždyť by stačilo udělat všechny úpravy, které stejně každý dělá a vyslat to do světa.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...
  • o 2 týdny později...
  • o 4 měsíce později...
  • o 2 měsíce později...
  • o 2 měsíce později...
  • Pawouk odbral (a) toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...