Přejít na obsah

Plynové vzpěry kapoty


Tomáš

Doporučené příspěvky

Ahoojte panove...Jdou koupit nejake vzpery ktere se nemusi vubec upravovat krome milotecu? Nebo koupit jedine ty za tech 490 a upravit je..docela se otho bojim at tomu neco nepodelam,pac vetsinou kdyz neco delam tak se dolame,pokrivi am uzu vyhodit,proto to nechavam lepsim rukam. Porad nechapu jestli se musi zkracovat i ten zavit co jde do kapoty a blatniku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čaues, jediný co se neupravujou jsou milotec, ale dávat za to takový prachy se myslim nevyplatí..

Zkracuješ jen ty kloubky co se našroubovávají na ty vzpěry z obou stran.. a potom jeste drobet vypiluješ ty kloubky viz. foto co je tady v topicu..

Myslim, že když sem to zvládnul já, tak to zvládne každej lol , hodně zdaru !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
čeče co máš z motorem že ho furt kontroluješ?

Já ho otvírám jen když dojde kapalina do ostřikovačů.

to jsou moji miláčci, jen vyzuelně zkontroluji,obě dvě auta,ale s jedničkou jezdí žena,tak se zkouším,jak jde "naklápění lopatek",když začíná trošku tuhnout,tak s tím musím hold jezdit chvilu já a dát tomu....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

zdarec mám takovej trošku problém podařilo se mi ty spjery skrátit vybrousyt ale to nejhorší mne potkalo při montáži někde jsem totiž ztratil ty kulové čepy se zívitem které se šroubují do kapoty ty co jsou na tyčích tak jsou tenké a ty hrubší byly u toho a jaksyk jsem je někde potratil tak kdyby někdo mjel navíc ty hrubší tak je koupím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
Tak jsem to tedy dnes zkrátil asi o 7mm a po namontování na místo horního šroubu jdou bez problému zavřít a vypadá to aj pěkně,ale když jsem chtěl zavřít kapotu tak jde dost ztuha o to by ani nešlo i otvírání vypadá efektivně když asi v polovině pustíš kapotu a ona sama vyjede to je super,ale když jsem viděl jak se mi pěkně kroutí šroub od vzpěry v blatníku tak to je masakr!! Jo díky nechci !!dal jsem to tedy na původní spodní šroub a je to bez problému.Kapota jde lehce zavřít i otevřít jde v pohodě sice se mi neotevře z poloviny když ji pustím je to asi o 5cm výš,ale mrd dup hlavně ,že ty šrouby drží tvar jak mají.Tak tedy pro Ty kteří si to budou montovat ať si vyzkouší raději variantu stávající i mou a usoudí samy :palec2:

ja tiez skusim dat na ten dolny sroub

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

chlapi,měl bych tlumiče na prodej,jsou sice o malinko kratší ale jde to.mám to na svém autí takto:koupil jsem spojovací matici M6,dva šrouby M6 x20 ,za hlavičkou jsem uříznul šroub,jeden konec matice jsem natočil na tlumič,z druhé strany jsem natočil ten uříznutý šroub a na to otáčecí kloubek tlumiče.tahle sranda mě vyšla na cca 50 kč a asi 1h. práce.tak pokud by jste měli zájem o tlumiče a takto si to dodělat jako já tak jsem k dispozici.Jen upozornuji:kloubek se musí doupravit tak jak je zde ve foru popsáno + nastavení závitem a maticí pro prodloužení,dodávám pouze tlumiče a kloubky,na požádání dodám kloubky navíc.prosím pište SZ.

mám to na autě a plně funkční,foto ve "vaše octavia"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

cawte ,nasiel som u nas v obchode takíto tlmič stal 5eur/kus ciže asi 150 sk/kus, si myslim že by nemal biť s tym problem, tie ceny čo dava milotec su uplne ubohe.....funkčnostou si myslim že aj tieto vydržia tolko čo milotic!!!!!

Este tolko že neviem ako je to so silou tento tlmič ma F-150N

post-10078-1231258160_thumb.jpg

Editováno: , autor: ozzy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cawte ,nasiel som u nas v obchode takíto tlmič stal 5eur/kus ciže asi 150 sk/kus, si myslim že by nemal biť s tym problem, tie ceny čo dava milotec su uplne ubohe.....funkčnostou si myslim že aj tieto vydržia tolko čo milotic!!!!!

Este tolko že neviem ako je to so silou tento tlmič ma F-150N

...sorry dlžka je 440 mm !!

Editováno: , autor: ozzy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • Pawouk odbral (a) toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...