Přejít na obsah

Plynové vzpěry kapoty


Tomáš

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

tak mam problem,dal jsem na auto ty vzpěry a podložky trochu větší a jak jsem zpustil dolu kapotu a pak otevřel a najednou se mi ty podložky a ten plech blatníku také vyhnul,čím to je?mám dát velké podložky nebo odvrtat ten závit?zavírat a otvírat to jde v pohodě,jen se bojím aby se časem ten kloubek nevytrhnul nebo nezničil ten plech pod ním.Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ja jsem to uz cele konecne prdelal jak to ma byt. Sundal jsem tu jednu koncovku , protahl jsem zavit ockem 6 o 5mm a pak jsem z toho zavitu zase 5mm ubrousil na brusce jelikoz je to presnejsi nez to rezat uhlovkou. taky jsem dal na blatnik velke nerezove podlozky a uz to facha jak ma. Jo a poprve pred tou upravou to melo taky snahu vylomit kus blatniku ale hned jsem to zjistil. Pomalinku jsem zaviral a jak jsem vydel ze to ma odpor tak jsem se rozhodl ze to takto prekopu.Tedje to :palec2: :palec2: :palec2:

post-25809-1235849926_thumb.jpg

post-25809-1235850002_thumb.jpg

post-25809-1235850011_thumb.jpg

post-25809-1235850025_thumb.jpg

post-25809-1235850036_thumb.jpg

post-25809-1235850045_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Tak ja jsem taky kupil ty z obautodily.... 490 kc, bez popisku trochu porezle po povrchu. kdovi kde to skladujou..., upravy-vypilovat kloubky to je jasne, dale se to nedalo dovrit takze jsem to dal na spodni srouby ale ta paka je k nicemu, musel jsem to tahat rukama skoro az nahoru, takze urezat zavity ta o 3 mm na kazdem, modlil jsem se az vyjde zavit, vysel. zpatky na horni srouby, na blatniky jsem dal mohutnejsi podlozky ne ty co jsou v baleni to jsou takove plisky jenom. no a ted to je fakt super. nafotim a uvidite. zvednu kapotu tak 20 cisel a uz to tlaci navrch. dam karu do sekce vase octavia tam se muzete mrknout. tycku podpernou samozrejme vyhodim bo je rezava jak liska...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Mě jedna podložka upadla a nemoch jsem ji najít a po ruce taky žádná nebyla. Tak jsem ji tam nedal s tím, že ji tam dám až budu mít volno. Párkrát jsem otevřel kapotu a taky se to prohnulo úplně stejně jako na druhý straně i s podložkou a víc se to nezakusuje. Dám ji tam hned jak ji budu mít doma :D ale myslím, že se to už víc nezakousne.

Editováno: , autor: Sentinel1988
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 4 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Mam ich uz doma a chcel som ich nahodit v sobotu, ale su to dost nepodarene kusy, trebalo to brusit z kazdeho klbu aspon 5mm a skratit to musim taktiez. Na spodnu srubu to pasuje bez skratenia ale na hornu sa to musi urcite skratit pocitam takych 5mm az 1cm. Kde ste to skracovali, rezali ste hlbsie zavit alebo ako?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak vdaka octaviamanovi uz aj ja mam vzpery. Za bezkonkurencnu cenu! :D Pouzil som 350N, vyskusam neskor 250N.

Predlzovat ich sa mi este nechcelo (su kratsie ako ostatne, ale ja nie som dlhan a staci mi to zatial).

Pri povolovani srobu na pante kapoty treba dobre zabrat, je zalepeny lakom a preto nejde povolit. Ak ale niekto ma uz opravovanu/menenu kapotu, tak to pojde lahucko.

Par foto ako "fotonavod":

P1060489_mini.jpg

P1060490_mini.jpg

P1060491_mini.jpg

P1060492_mini.jpg

P1060493_mini.jpg

P1060494_mini.jpg

P1060495_mini.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk odbral (a) toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...