Přejít na obsah

Plynové vzpěry kapoty


Tomáš

Doporučené příspěvky

octaviaman - v hodnocení e-shopů na prvním místě, super jednání, díky moc. Montáž mi trvala sice hodinu a půl (nedivte se - dělám v kanclu a když vemu šroubovák do ruky tak mi teče krev a taky tekla, když ta sfiňa šroub nechtěla povolit) no ale drží a funguje. Na dotaz proč jsem si to pořídil, když kapotu otvírám jen 2x za rok říkám - aby na technické nečuměli, že to ještě nemám lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 2 měsíce později...
  • o 1 měsíc později...

Zdar chlapi. Tkze som si dnes namontoval tieto vzpery http://www.reviloshop.cz/store/goodsdetail.asp?strGoodsID=JOM-40035

tym hrubsim koncom hore, a ked otvorim kapotu tak sa nevysunie sama a tlmice povrzgavaju.A na soferovej strane pri zavretej kapote kde je pant tak ju vyduva dohora. Neviete cim to je?? Alebo tie tlmice skusit otocit opaacne????

Editováno: , autor: kapo1222
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

chtěl bych se zeptat, jestli jdou použít na přední kapotu třeba vzpěry ze zadních dveří okty nebo jinýho auta :) četl sem, že octaviaman už ty vzpěry neprodává, tak přemejšlím, jaký by tam šly napasovat, od Milotecu za 2 tácy se mě tam zrovna dávat nechcou :huh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Mám rok a půl vzpěry z revilo shopu za 390 kaček a zvedají pořád jako nové.

Zvedaly v pohodě i v zimě.Jen bylo potřeba si pohrát s délkou a kloubkama.Navíc to chce pořádnej matroš pod kloubkem na blatníku,jinak se prohne.Já si to udělal z 2,5mm nerezu.

Vzpěry čas od času celé prostříkám konkorem kvůli korozi.A hlavně ty kloubky :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Vzpěry kapoty mám 3/4 roku a taky stále fungují jako nové i v zimě. Koupil jsem je v revillo shopu, akorát jsem je musel reklamovat, protože mi poslali použité na podruhé už vše OK. Montáž po menších úpravách délky taky OK, akorát jsem dával silnější podložky na blatníkách. Je pravda, že když někde otevřu kapotu tak se to všem hodně líbí.

post-48233-0-93809400-1294954374_thumb.j

post-48233-0-08608200-1294954393_thumb.j

post-48233-0-22353300-1294954404_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 2 měsíce později...
  • o 3 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

Zdarec chlapci :)

tak tu po dlouuuuuuhé době tu šmátrám a zjištuji co se děje kolem vzpěr co jste vymysleli jiného a koukám skoro mrtvo :(

opravdu mě mrzí že už je nemohu dodávat byl o ně obrovský zájem a těšilo mě že vám to dělalo radost.ještě se občas objeví zpráva nebo meil dokonce i sms,ale mohu pomoct jen tím že tam pasují z 5dv.kombi,pokud by jste chtěli pomůžu s návodem na montáž i prodloužení,jinak kdo by chtěl kovové kloubky tak ty mají v prodejnách agrozet.měli by tam i vzpěry ale podstatně dražší než byly ty ode mne,cca 250 kč/ks.

ještě jsem chtěl poděkovat za chválu od svých spokojených zákazníků :D (at slouží)

Editováno: , autor: octaviaman
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 1 měsíc později...
  • Pawouk odbral (a) toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...