Přejít na obsah

Plynové vzpěry kapoty


Tomáš

Doporučené příspěvky

  • o 3 týdny později...

přesně o 20mm a prodlužovací matku M6x20 aby to bylo kam strčit a pak by to mělo být výškově podle origo tyčky a zajet by měli do sebe ještě asi s 5 mm vůli což bych ale více nepodcenoval aby se něco nepo....o při zabouchnutí

jinak si mohl písnout oli poslal bych ti upilované kloubky poštou gratis,nebo jsem ti je poslal?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tož mi není jasné, když jsme všichni dali stejné vzpěry, myslím max. od dvou různých výrobců, kteří to cpou do různých přebalů, proč každej zkracujeme jinak, někdo jako já vůbec, když uchycení je stejné ?? :mellow:

Editováno: , autor: dick
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 4 týdny později...
Zdarec, přátelé, kamarádi, měl bych prosbu, nemáte někdo zkušenost s těmito vzpěrami: http://tuning.autodoplnky.cz/vzpery-kapoty...apotu-s17659633, Uvažuji o nich, ale jak čtu toto téma, dvě plynové vzpěry a tolik provední ?Dík za jakékoliv info :-)

houbelec, jsou to pořád jedny a ty samé vzpěry v přebalech různých prodejců a pseudovýrobců

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, zadní v zavřeném stavu jsou taky pístem dole. Nic ve zlém, já jen teď řeším něco se vzpěrou pro O2, tak prolézám weby různých výrobců a nachytal jsem tyto "moudrosti" :)

Ale je fakt, že většinou říkají ...aby bylo dosaženo garance bezpeoblémového počtu cyklů 50000 krát... je lepší pístem dolů. Takže, kdo plánujete otevřít kapotu 50 tisíckrát a více, radši si je otočte :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mozes to trochu vysvetlit deko? :huh:

Kdyz byly pisty tak jak jsou na obrazku, tak kapota strasne vystrelila. Ted jsou naopak, takze uz ji nemusim pridrzovat v posledni poloze, ale pist to sam dobrzdi. Pak muzu hodit videjko, stejne musim na octavia club nafotit svetla :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • Pawouk odbral (a) toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...