Jump to content
Sign in to follow this  
Slado

Light Assistent

Recommended Posts

V systéme Infotainment v menu Car-"ozubene kolieska"-Svetlo, nemám možnosť nastavenia citlivosti snímača. To by mi nevadilo, pretože funguje OK. Takisto tam nie je Light Assist a tým nie je funkčná ani automatika diaľkových svetiel. Kde robím chybu? Ďakujem za rady. 

na automatické diaľkové potrebuješ mať kameru. a podľa toho čo popisuješ predpokladám, že možno ani nemáš senzor v čelnom skle ale palubnej doske. preto ti chýba možnosť meniť citlivosť. máš samostmievacie zrkadlo?

https://forum.skodahome.cz/topic/141915-fabia-iii-automatick%C3%A9-d%C3%A1lkov%C3%A9-sv%C4%9Btla-front-light-assistant-fla/?do=findComment&comment=2363170

alebo 

https://wirer.sk/f3-fla/

No je to Skoda Rapid Team, kde je vo výbave písane Light a Rain Assist. Samostmievacie zrkadlo mám.

písané môže byť. je skutočne vo výbave?

ak áno, vyššie som ti dal odkazy na doplnenie FLA pre F3. niekde na konci webovej stránky sú myslím aj linky na Rapid-a. ale pre Rapid od 2016 to bude takmer identické s F3

Edited by wirer

Light and Rain assist som mal v konfigurácií tiež, znamenalo to daždový a svetelný senzor, a samostmievacie spätné zrkadlo..automatické prepínanie medzi diaľkovými a stretávacími svetlami v tomto zahrnuté nebolo, bol to samostatný príplatok.

V ‎22‎.‎11‎.‎2019 na 9:14, Shot napsal:

Light and Rain assist som mal v konfigurácií tiež, znamenalo to daždový a svetelný senzor, a samostmievacie spätné zrkadlo..automatické prepínanie medzi diaľkovými a stretávacími svetlami v tomto zahrnuté nebolo, bol to samostatný príplatok.

Neviš, jestli se to dá dodatečně dokonfigurovat?

Záleží na zadání data tvého auta do výroby.

Pokud to stihneš a je to možné v tvé vybavě, tak Ti to prodejce ještě doladit může.