Přejít na obsah

Motor 1.2 HTP zapojení ohřívače motoru


Alan.alan

Doporučené příspěvky

Zdravim a prosim o pomoc ci radu.  Zakoupil jsem ohrivac motoru https://www.carheating.cz/predehrev-motoru/ a zapojil jej podle schematu seriove. Tzn. ze jsem rizl hadici jdouci z topeni vlozil ohrivac, vse radne utahl, ovzdusnil asi 30 km dlouhou jizdou, behem jizdy doleval kapalinu do nadobky. Az motor vychladl, zkousel jsem ohrivac zapnout do zasuvky. Ozve se susteni a je evidentni ze se rozjelo cerpadylko v ohrivaci a zacne ohrivat, ale cca po 15 sekundach vypne termostat. Ohrivac je horky a vystupni trubka cca 20 cm taky. Dale ale nic. Zkouseno nekolikrat. Prijde mi jako by ro cerpadylko nemelo kam tlacit a tim ze ohreje kapalinu v sobe a tom kousku trubky tak vypne. Muj dotaz zni? Nema s rim nekdo zkusenost? Nebo je na tom malem okruhu jeste nejaky termostat? Ziju v domeni ze je termostat jen na velky okruh na chladic. Diky za kazdou radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...