Přejít na obsah

Vrzani, drnceni a jine zvuky


jamescze

Doporučené příspěvky

este som si vsimol, ze mi rezonuje ramcek okolo digitalnych budikov, ale po case to prejde ..... a hlavne co mi asi najviac vadi, tak skoro stale, hlavne ked prechadzam po drsnom asvalte (ze ho citim na pneumatikach), rezonuje plast za autoradiom ... ked tam zatlacim ruku, tak to uplne prestane .... neviem ci sa niekto s tym uz stretol, pride mi to ako krytka na baterky od ovladacky TV .... samozrejme ze ked tam prazi cez leto slnko, potom v zime mrazy, tak sa to tam cele pouvolnuje, z fotky vidno ze to nedrzi ani skrutka ale je to presne nejaky system klik klaku ....

 

IMG_20210422_170917.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 26. 4. 2021 na 15:13, lukyadam napsal:

 

WD prave musi byt s tim teflonem (je urceny i mimo jine na Plasty a gumu), zustane jen takovej film a prestane to vrzat a nezustane tam mastny film a neposkozuje to plasty nebo gumu.

Trochu mimo temu. Nevieš či pomáha aj na vrzgajucu plávajúcu podlahu? 😁🤔

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Dneska jsem si vyzvedl auto. Pry tam pritahli neco. Bohuzel jsem nezachytil presne co - tisicihran/podlozka/sroub nejake takove klicove slova padaly. Ja je smeroval na mista zhruba pod spolujezdcem na ty plastove/plechove kryty zespod. Zatim jsem ujel 2km a nerezonovalo, tak snad…

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Tak všetko zas vrzga. Zadne dvere tesnenie na zatlacenie vrzgaju zas po roku co ich premazali takze asi to bude chciet kupit nejaky sprej a premazat.  Pocut to aj za jazdy bez zapnuteho radia 😁 Taktiez madla dvery sa nejak rozvrzgali. Dvere vsetky vrzgaju na zatlacenie alebo opretie. To v 22 r Felicii mi nic nevrzgalo ako v tom srote.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne po vymene celneho prestal vrzgat A stlpik. Ale drnci kryt kamery. No tam som mal podlepenie, co teraz nie je, tak ho tam musim len dat a bude pokoj. Ale neskutocne puka pant dveri vodica. Aj mi vravel technik pri vymene skla, ze nech to reklamujem u jeho kolegu v skode, leboboni to nedokazali dostelovat, ze skusili. Pre info, bol to technik seatu. Ta ista firma, ti isty servisaci, iny technici v kazdej prevadzke. A tyzden po garancke mi druhy povie, ze na reklamacku :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Ahaaa.

Děkuji moc csabac. 

Bych řekl, že je to z kolejnice. 

Když za to beru rukou tak to nic nedělá. 

Ani když sedím a melu se. 

 

Až pak když jedu tak v zatáčkách. 

Hrůza. Prásk prásk. Nezkutečně obtěžující🤮🤮🤮

 

 

Co s tím??? Zavařit? 🤣

 

 

Edit: počkej, jak zadní???? 

Úplně jiná konstrukce židle přece. 

Editováno: , autor: keras
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

csabac : Veď som napísal, že to obmedzovač dverí. Tá vôľa je dosť veľká, ja ten pánt na ňom pravidelne mažem, práve z tohoto dôvodu. A robil som to už na Fabii, aj na Rapide a na Scale som to mamazal hneď ako som ju doniesol od predajcu, vrátane pántov dverí, aj piatich dverí kufra. To tiahlo je totiž PVC a čap je kovový. a to tiahlo sa vyderie tým čapom. Tak len výmena. Rozoberú dvere, tapec, kryty vo vnútri a vymenia. Vymieňa sa zvnútra dverí, inak von nejde.

 

keras: Mne toto robilo na služobnej Rapidke.  Sú to tie koľajnice. Ale nepátral som po tom, čo je tam za chybu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne odkedy vymenili sedadlo vodiča keď po synovi sadám a posúvam sedadlo občas zacvakne alebo zaskoci niečo predpokladám že v koľajnicikach až po čase nie hneď. Akoby dodatočne si naslo polohu a potom už drží dobre. Bol som v servise tak údajne je tam všetko dobré zlozene. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zasnem na tou logikou. Plast spojeny s kovom na namahanom mieste. to iste 3brzdove-plast spojeny so spojlerom-plast, kovou skrtukou. Potom to dilatuje, praska a zateka. Ako toto musi uz absolvent technickej skoly chapat od zaciatku, ze to nikdy nebude v reale fungovat spravne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Dík za reakci I79. 

Já už se na to chystám delší dobu. Ohnout se a zkoumat. 

Vždycky při první větší zatáčce mě to nasere👹

Také mi přijde, že je to něco takového. 

Ale dělá to jen když na ní sedím a musí tam být přetížení v zatáčce. Pravá i levá zatáčka. 

Když na tom skáču v klidu tak je ticho. 

V tom je to právě těžké dohledat. 

Jako kdyby spodní kolejnice byly špatně utažené nebo co. 

Kovovej zvuk. Nebo kolečka v kolejnici. Ale to si říkám, že bych rozcvakal i v klidu bez jízdy. 

Spolujezdcova je tichá. 

Tak fakt nevím☹️

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk změnil název na Vrzani, drnceni a jine zvuky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...