Přejít na obsah

Zrcátko poškozené po nehodě


Mart-in1973

Doporučené příspěvky

Zdravím všechny, včera mi protijedoucí auto ustřelilo levé zpětné zrcátko, v podstatě z něj zbyl jen spodek (funkční sklápění a bílé světlo), zbytek je natolik poškozen, že se musí vyměnit. Narazil jsem na problém, že je více druhů (podle počtu pinů) a já nevím které tam mám. Jedná se o výbavu LK, r.v. 2016, liftback, bylo vyhřívané, elektricky nastavitelné i sklápěné, zatmavovací, směrovka a bíle světlo na zem. VIN je TMBAH7NP5H7035468. Jste někdo schopen z tohoto zjistit jaké zrcátko musím sehnat a popř. nemá někdo v okolí Ostravy i skladem?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj.Ak nemas side assist tak mas 15+2 pinove pripojenie.Elektricke,sklopne,vyhrievane,samostmievacie so smerovkou,osvetlenim nastupneho priestoru a pamatou.Podla vsetkeho je chybne v inzeratoch uvadzane cislo,pretoze cela zostava je s cislom 3v1 ale samostatne diely su 3v0.

Kludne kup zrkadlo komplet 15+2 piny(pozor,mozno sa robili aj asfericke a sfericke verzie zrkadiel-to mozno vie biekto lepsie) a bude pasovat.

Mne urazili spatak v lete 2020 a cena len za zrkadlo komplet origo bez striekania 650€.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle ETKY je 3V1 857 507 kompletni nosic zrcatka, ale bez krytu a skla.

Kryt je 3V0 857 537

Sklo je 3V0 857 522

 

Podle VIN/vybavy je pak potreba naji prislusnou variantu (osvetleni, zatmavovani, sklapeni, blind spot, atd.)

Editováno: , autor: OnMiT312
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...