Jump to content

Recommended Posts

Dobrý den 

chci se zeptat jestli mi bude fungovat otevírání kufru klíčem na dálku když mám ve dveřích mikrospínač a origo centrál v autě ...budu dodělávat klíč tak jestli vzít trojtlačítko místo dvoj...teď mám klasický nevystřelovák s dvěma tlačítky...tak mi jde jen o to jestli to bude fungovat bez nějakých velkých prací...díky za odpověď 

ja som dorábal diaľkové na mojej fabii combi 2007 (mal som origo centrál bez diaľkového), použil som 3tlačítkový kľúč z aliexpressu a otváranie kufra (odskok) funguje dlhým podržaním tlačítka na kľúči.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By Tmoon
      Fabia 1
      Dobrý den.
      Chtěl jsem se zeptat, jestli někdo z vás nemá schéma zapojení iso konektoru na autorádio.
      Mám totiž někde přerušenej 12v kabel po klíčku, chtěl bych buď natáhnout nový a starý vyřadit, aby se někde neukostřil, děkuji.    
    • By jurdadavid
      Aktuálně tedy řeším v citigo jak ochránit plechy v kufru. Vyřešili jste to už někdo nějakým způsobem?

Uvažuju nad oboustrankou a tenkým kobercem s přichycením do děr pro falešné dno, myslím, že k tomu tam jsou určeny... Ale nevím jak bude držet?

Také je možnost fólie, hrubší, ale tahle varianta se mi moc nelíbí...

JInak nějaké nápady, fotky s řešením apod? 

Jde mi o boky + o zadní stranu kufru a nakládací hranu.

Díky D.

• By rokki
      Zdravím, mám problém s kufrem. Otevřu ho pouze klíčem, ale ani na dálkovém ovládání (to jen pipne) ani ve dveřích a ani spínačem na kufru. Mikrospínač se mi zdá v pořádku, kabeláž v krčku také není nikde přerušená, jen se mi zdá, že nejde napájení do kufru, jelikož to jsem naměřil jen na osvětlení kufru. Děkuji za rady.
  • Create New...