Přejít na obsah

Co všechno se dá na OII bezproblémově dodělat?


Host aka

Doporučené příspěvky

Coming/leaving-home

Coming/leaving-home jde nakodovat dodatecne do kazde Elegance od MR2006, a samozrejme neni nutne menit hlavni svet. vypinac, jak je tomu napr. pri originalnim objednani s novym autem, kdy je k tomu dodavan jiny prepinac svetel s jednou polohou navic.

Můžeš mi k tomu říct prosím něco víc? Nechával jsi to doprogramovat v aut. servisu nebo u nějakého šikuly? Funguje to i se xenony? Myslím tím, jestli to za chvilku nevyšťaví baterku...i když xena mají vlastně asi nižší odběr než halogen, že?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

urcite by som doporucil dopredu si rozmysliet tu vysku podvozku ci ist do sportoveho alebo paket pre zle cesty. Sa dost zle potom spekuluje okolo toho ak si zmyslis ze to chces naopak;)

k tym rocnym autam co vonaju a super vyzeraju. Moja, ak to takto pojde dalej, bude mat po 12 mesiacoch jazdenia 120.000 km a teraz ked mam nieco cez 60tkm tak nema ziadne poskodenie, vyzera ako pred mesiacom kupena a celkom vonia tym vyrobnym pachom (a nebude to tym ze som v Mladej B. v Skode tak 2 x do mesiaca ;) ). Tak neviem ci tie cenove vychytavky co maju rok a veeelmi nizky najazd budu zrovna mat realny stav tacho. Cest vynimkam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

urcite by som doporucil dopredu si rozmysliet tu vysku podvozku ci ist do sportoveho alebo paket pre zle cesty. Sa dost zle potom spekuluje okolo toho ak si zmyslis ze to chces naopak;)

k tym rocnym autam co vonaju a super vyzeraju. Moja, ak to takto pojde dalej, bude mat po 12 mesiacoch jazdenia 120.000 km a teraz ked mam nieco cez 60tkm tak nema ziadne poskodenie, vyzera ako pred mesiacom kupena a celkom vonia tym vyrobnym pachom (a nebude to tym ze som v Mladej B. v Skode tak 2 x do mesiaca ;) ). Tak neviem ci tie cenove vychytavky co maju rok a veeelmi nizky najazd budu zrovna mat realny stav tacho. Cest vynimkam.

Proč čest výjimkám? Zdaleka ne každý najezdí autem 10000 měsíčně jako píšeš ty.. Stačí se podívat na HAVEX.CZ a tak, to jsou auta z Čech, kolem roku stáří a najeto kolem 10 - 20 tis. km. To samé ale můžeš objevit i venku a dovézt..i v Evropě se prodávají předváděcí auta z Autohausů..ta budou mít z velké části taky najeto těch 10-20 tis.km. A dá se tak sehnat i cenově zajímavý kousek..a taky se zajímavou výbavou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Ahoj.

Koupil jsem O II ve výbavě Ambiente + metalíza, radio Stream, zad. stěrač, zámek zpátečky a DO centrálu. Byl jsem omezen finanční stránkou... Nyní však už bych koupil O II jedině ve výbavě Elegance + nějaké doplňky.

Měl bych proto na vás dotaz, co lze bezproblémově z těchto prvků k Ambiente dodělat: Maxidot, zadní repro, parkovací asistent vzadu (s napojením na Stream), Jumbo box.

O maxidotu jsem tu již četl (zdá se mi to celkem komplikované), o zadním park. asistentovi také (prý když se chce tak to jde s napojením na Stream).

Díky za odpověď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj.

Koupil jsem O II ve výbavě Ambiente + metalíza, radio Stream, zad. stěrač, zámek zpátečky a DO centrálu. Byl jsem omezen finanční stránkou... Nyní však už bych koupil O II jedině ve výbavě Elegance + nějaké doplňky.

Měl bych proto na vás dotaz, co lze bezproblémově z těchto prvků k Ambiente dodělat: Maxidot, zadní repro, parkovací asistent vzadu (s napojením na Stream), Jumbo box.

O maxidotu jsem tu již četl (zdá se mi to celkem komplikované), o zadním park. asistentovi také (prý když se chce tak to jde s napojením na Stream).

Díky za odpověď

mne sa javí najschodnejšia montáž toho Jumbo boxu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ak mozem odporucit tak ist kupit novu OII do nemecka. Verzia Elegance ma proste vsetko, okrem xenonov, koze a vyhrev zad. sedaciek. Inac full aj kolesa su 16" Vegy. Ja som kupil nemecke Ambiente ale doteraz toho lutujem ze som nevzal Elegance. Dorabal som Maxik {super pristup od predavajuceho :palec2: aj montaz :palec2: } dalej MF volant, radio mi menili v priamo u dealera v nemecku. Daval som Stream mp3 namiesto origo Melody CD. To bolo ako bolestne za nenamontovany zad. stierac. A teraz som si kupil 17" Pegasy. Premyslal som nad xenonmi ale su drahe aj s montazou. Myslim aj s autom. regulaciou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj.

Koupil jsem O II ve výbavě Ambiente + metalíza, radio Stream, zad. stěrač, zámek zpátečky a DO centrálu. Byl jsem omezen finanční stránkou... Nyní však už bych koupil O II jedině ve výbavě Elegance + nějaké doplňky.

Měl bych proto na vás dotaz, co lze bezproblémově z těchto prvků k Ambiente dodělat: Maxidot, zadní repro, parkovací asistent vzadu (s napojením na Stream), Jumbo box.

O maxidotu jsem tu již četl (zdá se mi to celkem komplikované), o zadním park. asistentovi také (prý když se chce tak to jde s napojením na Stream).

Díky za odpověď

mne sa javí najschodnejšia montáž toho Jumbo boxu.

Máš s touto montáží skušenosti? Přímo u Škodovky?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj.

Koupil jsem O II ve výbavě Ambiente + metalíza, radio Stream, zad. stěrač, zámek zpátečky a DO centrálu. Byl jsem omezen finanční stránkou... Nyní však už bych koupil O II jedině ve výbavě Elegance + nějaké doplňky.

Měl bych proto na vás dotaz, co lze bezproblémově z těchto prvků k Ambiente dodělat: Maxidot, zadní repro, parkovací asistent vzadu (s napojením na Stream), Jumbo box.

O maxidotu jsem tu již četl (zdá se mi to celkem komplikované), o zadním park. asistentovi také (prý když se chce tak to jde s napojením na Stream).

Díky za odpověď

mne sa javí najschodnejšia montáž toho Jumbo boxu.

Máš s touto montáží skušenosti? Přímo u Škodovky?

no nie tak celkom, ja mám Elegence aj s jumbo-boxom, ale sám som ho demontoval a montoval spat. nieje to zas až taká veda a niekde tu bude aj návod, ak si trochu zručný verím že to zvládneš aj sám

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj.

Koupil jsem O II ve výbavě Ambiente + metalíza, radio Stream, zad. stěrač, zámek zpátečky a DO centrálu. Byl jsem omezen finanční stránkou... Nyní však už bych koupil O II jedině ve výbavě Elegance + nějaké doplňky.

Měl bych proto na vás dotaz, co lze bezproblémově z těchto prvků k Ambiente dodělat: Maxidot, zadní repro, parkovací asistent vzadu (s napojením na Stream), Jumbo box.

O maxidotu jsem tu již četl (zdá se mi to celkem komplikované), o zadním park. asistentovi také (prý když se chce tak to jde s napojením na Stream).

Díky za odpověď

mne sa javí najschodnejšia montáž toho Jumbo boxu.

Máš s touto montáží skušenosti? Přímo u Škodovky?

no nie tak celkom, ja mám Elegence aj s jumbo-boxom, ale sám som ho demontoval a montoval spat. nieje to zas až taká veda a niekde tu bude aj návod, ak si trochu zručný verím že to zvládneš aj sám

V pátek jsem se ptal prodejce Škoda. Jumbox + montáž s funkcí klimatizace by vyšel na cca. 12 000,-, což se mi zdá hodně. Je tu někdo kdo dokupoval? Odkud a za kolik? Odkaz na někoho? Díky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

jinak ja mam Ambi a dodelaval jsem

- Jumbo Box (s funkcnima zadnima vydechy) + funkční paket Jumbo Boxu

- Tempomat

- Výměna Melody za Stream

- Kožená řadící páka

- Kožená rukojeť ruční brzdy

- Schránka na brýle do středového stropnicového panelu

- Modrá tónovaná antireflexní zpětná zrcátka

a ted budu

- Maxidot

- Zadní repro

- Multifunkční kožený volant

- Kličky s osvětlením, model L&K.

- sedačky Dynamic

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Ovidius: Koukám, jsi stejný hračička, co já :palec2:

To all: Zkoušel jste někdo dodělávat zadní el. okna místo kliček?

jj presne-a to jsem jeste nenapsal co bych chtel..... :) no jinak jak pises zadni el.okna misto klicek by me taky zajimalo......

Me by zajimalo jestli se to v souctu vyplati nez treba nakonec koupit LaK v plne vybave

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Ovidius: Koukám, jsi stejný hračička, co já :palec2:

To all: Zkoušel jste někdo dodělávat zadní el. okna místo kliček?

jj presne-a to jsem jeste nenapsal co bych chtel..... :) no jinak jak pises zadni el.okna misto klicek by me taky zajimalo......

Me by zajimalo jestli se to v souctu vyplati nez treba nakonec koupit LaK v plne vybave

to vis v dobe kdy jsem ja kupoval OII tak LaK nebyl a stejne jsem si dost vybiral podle ceny takze mi to jo ted jedno ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jinak ja mam Ambi a dodelaval jsem

- Jumbo Box (s funkcnima zadnima vydechy) + funkční paket Jumbo Boxu

- Tempomat

- Výměna Melody za Stream

- Kožená řadící páka

- Kožená rukojeť ruční brzdy

- Schránka na brýle do středového stropnicového panelu

- Modrá tónovaná antireflexní zpětná zrcátka

a ted budu

- Maxidot

- Zadní repro

- Multifunkční kožený volant

- Kličky s osvětlením, model L&K.

- sedačky Dynamic

Díky všem za info. Teď nevím, zda budu tu svoji Ambientku dovybavovat či ne. Co bych chtěl, tak by se zřejmě dodělat dalo: kožená řadící páka, Jumbo box+funkční paket, zadní repro, maxidot. Ovšem cena dodělávek je vyšší. Určitě bych to bral od Alesia. Ale do budoucna bych chtěl Octu i s parkovacími

zadními senzory a hlavovyými airbagy. Takže možná to dopadne tak, že ji nechám a po leasingu prodám a půjdu do Elegance s doplňky.

To Ovidius: jsi opravdu hračička ;) Ale fandím, ať ji máš k obrazu svému

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky všem za info. Teď nevím, zda budu tu svoji Ambientku dovybavovat či ne. Co bych chtěl, tak by se zřejmě dodělat dalo: kožená řadící páka, Jumbo box+funkční paket, zadní repro, maxidot. Ovšem cena dodělávek je vyšší. Určitě bych to bral od Alesia. Ale do budoucna bych chtěl Octu i s parkovacími

zadními senzory a hlavovyými airbagy. Takže možná to dopadne tak, že ji nechám a po leasingu prodám a půjdu do Elegance s doplňky.

To Ovidius: jsi opravdu hračička ;) Ale fandím, ať ji máš k obrazu svému

To máš jak můj Ambiente..já ji kupoval 4 měsíce starou a tak si ji taky upravuju podle představ ;) Navíc když si člověk ještě většinu dělá sám, to je pak teprve radost :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
K čemu slouží to AUX ?

K připojení jakéhokoliv externího zvukového zdroje přes 3,5 mm jack do okruhu rádia..

paráda...můžu si propojit Mp3 s 6Gb pamětí k rádiu, paráda...a to pak budu moct ovládat tu Mp3 z rádia? (musím si ještě koupit ten jack, abych to s tou Mp3 nějak propojil).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...