Přejít na obsah

Zimní clona před chladič - ohřev motoru a kabiny


keras

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

Má někdo info, zda maska Scaly je totožná s maskou Kamiqa? Mám 3 roky dobré zkušenosti s clonou od fa. Heko na F-III FL, a protože mám na Kamiqu z výroby tažné (tzn. zcela otevřenou masku), a oproti Fabce topí Kamiq o sakra hodně později, chtěl bych mu na zimu dopřát clonu. Clona na Scalu je běžně k prodeji (zn. Heko, Protec), ale bude pasovat také na Kamiqa, což výrobce neuvádí? Díky za radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moje Scala 1.0 TSI 81kw, 12/2020 má již aktivní žaluzie chladiče pro spodní část chladiče (vpodstatě stejné jako octavia 4). Zasahovat nějakými maskami do termomanagementu jak na horní, či spodní část chladiče, mi nepřijde jako dobrý nápad.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale jo, bude to pravda, někde jsem se dočetl, že např. nová fábie IV musí mít taktéž aktivní žaluzie chladiče a plastové aerodynamické krytky kol a podobné, aby automobilka nemusela nabízet hybridní či mild-hybridní verze motoru. V příloze jsem dokonce našel pojistku dedikovanou žaluziím ve Scale.

Dále v dílenské příručce jsou tyto obvody taky zakresleny, senzor žaluzií, servo žaluzií chladiče a podobné.

scala manual.png

Editováno: , autor: self
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...