Přejít na obsah

Komfort III-799B!!!!!!!!


cosby

Doporučené příspěvky

Ak velmi chces origo alarm, tak skus kontaktovat Cosbyho, on to vie aj "dohrat".

Osobne si ale myslim, ze deaktivacia alarmu zamkom (otocenim kluca...) je mierne nedomyslena. :kuk:

Jasne ze aktivacia alarmu klucom je ...

Mam vyskakovacu ale DO nefunguje tak som chcel vyskusat ci sa aktivuje alarm po zamknuti ak tam je.

A este jedna vec

Zajtra idem na vag uvidime ci ma ta jednotka DO ak by vsak nemala tak potrebujem prehrať data z A na B(niekde vyssie som cital ze to ide)

Kedze nemam na prvy konektor (kadial ide can) nic napojene bude potreba menit vsetky jednotky vo dverach ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 3 týdny později...

Dufam ze sa nepytam na nieco co tu je

Mam komfortku 799A

http://www.skodaforum.sk/gallery/pic.php?m...amp;pic_id=2011

Od predchadzajuceho majitela som dostal iba jeden kluc 1JO 959 753AH je tam napisane 434 Mhz a nefunguje na nom dialka. Skusal som prispôsobit cez vag a stale nefunguje. Kanal 2 samozrejme pristupny. Takze by to DO malo zvladat.

http://www.skodaforum.sk/gallery/pic.php?m...amp;pic_id=2120

Ak to s týmto klucom nepojde aký mam zohnat?

Editováno: , autor: jurdo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
urbo prosím tě,přečti si to pořádně,přečti si Vašovo téma,pak diskutuj.Některé dotazy jsou fakt na hlavu.

Aohj cosby,

prosímtě jsem tu nový a vým že se tu otom hodně mluví ale chtěl bych předělat svoje auto na III generaci a potřebuju poradit.

Zatím jemzjistil že tam mám komfortní jednotku 1J0 959 799AH, 5N ZENTRAL SG, KOMF.0001, Kodování 4067. Erbeg 1J0 909 608BD, Airbag VW3 S V04, Kodování 16964. Združené přístroje 1U1 919 034G, A4 kombiinstr. VDO V22, kodováni 142. Dveřní moduly ještě zjistím. Prosím tě mohl by jsi mi poradit zajaké jednotky bych tyto stávající měl vyměnit abych mohl mít pokud možno všechny ty vymoženosti III generace.

Moc ti děkuju za odpověď.

Jo jinak rok výroby v TP je psaný 2000 ale vyrobeno je to konec roku 1999 a byla to vývozovka do německa.

Díky Martin.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, nevie niekto ako nakodovat komfortku 799B aby mi dialkacom otvorilo LEN predne okna? Mam kodovanie 00259 takze otvara vsetky. Dik all

00xxx

002 - zakladni kodovani

016 - centralni zamykani

064 - cetral + el. predni okna

256 - central + el. okna

000 - odemikani jednotlivych dveri

001 - odemikani vsech dveri

zmen kodovani na 00258

promin, ty ses ptal na OKNA :(

Editováno: , autor: zdesim
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, nevie niekto ako nakodovat komfortku 799B aby mi dialkacom otvorilo LEN predne okna? Mam kodovanie 00259 takze otvara vsetky. Dik all

Tak to jedině někdo šikovný kdo má VDS-PRO a umí změnít data v eeprom... na moravě třeba Cosby.. jo a kodování 00259 je otevírání centrálu všech dveří, ne el.oken.

Editováno: , autor: Milhausek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Ahoj všem,

pročetl jsem celý tento topic a jsem z toho nějakej zmatenej :) proto prosím o ujasnění.

Mám octavii leden 01 1.8T AGU (lanko na plynu), kulatej klíč s dálkou (centrálem), 4x okna v elektrice, klima,airbagy...

Tuším že podle modelu budu mít asi komfortku 2,5generace a chtěl bych předělat na 3generaci samozřejmě, protože jsem posedlej vystřelovacím klíčem :-D

Potřebuji mít tedy jako komfortku - 799B?

Potřebuju mít motorky do dveří s označením D? - asi ano, že?

Dále se komfortka přepinuje, vymění se motorky, ale žádné další kabely se tahat po autě nemusí?

Je nutností mít Maxidot pro tuto přestavbu, nebo se dá doplnit později?

O pár stránek zpět jsem četl, že na AGU nejdou budíky 3generace - to znamená maxidot?

Děkuju předem za odpověď a prosím nekamenujte mne :) :) :)

Editováno: , autor: Skix
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

TAK. Prošel jsem celý vlákno a jsem z toho jelen, parohy, že neprojdu na záchod.

Mám O I. rok 08/2002 1,6 BFQ. Verze Business, 4x okna v el., MaxiDOT. Klíče jsou nesklápěcí dvoutlačítka a jede z nich právě odešel do věčných lovišť. Chci koupit nový, když už, tak vystřelovák. Podle toho, že o víkendu jsem úspěšně aktivoval ovládání oken dálkou (Motordiag MKM), soudím, že mám komfortku 3g, takže by klíče 1J0 měli pasovat.

Teď se ptám:

- budou pasovat 1J0 bez dalších úprav (samozřejmě úpravou nemyslím naučení immo)?

- bude fungovat samostatný odskok kufru?

Předem díky za odpovědí, stačí dvakrát ano :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Ahoj, mám takový problémek, vyměnil jsem tuto komfortku za jinou ( protože u té původní nepřijímal dálkáč ) po namontování do vozu a nakodování NEJDE zadní kufr a blbne alarm , jo a jedná se o kombi. Pokud tam vrátím tu původní tak vše maká jak má ( kromě té dálky teda )

Má někdo řešení ? Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...