Přejít na obsah

Kvalita katalyzátorů z druhovýroby.


cochtan6

Doporučené příspěvky

Já jsem ve škoda díly koupil JMJ, na dotaz škoda díly tvrdily, že prakticky jiné neprodávají a problémy s nimi nemají. :-)

 

Asi měsíc po konci záruky se opět rozsvítila kontrolka "MIL". Na emisích jsem prošel, vyměnil jsem lambdu za katem, ale kontrolka se pořád rozsvěcuje.

Škoda díly se k tomu postavili čelem a i když bylo po záruce, tak katalyzátor poslali výrobci na kontrolu. Prý je v pořádku. Tak nevím, kontrolka svítí, další technická za rok.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dával jsem na roomovi kat a vydržel s odřenýma ušima jen do další STK, tu další už jsme museli dělat po známosti, tedy vydržel něco málo přes 20t km a na rediness kódu se hlásí jako vadný, nicméně kontrolka žádná nesvítí. Takže letos asi znovu do toho zainvestuji, ať to není s komplikacema. Nicméně výdrž mizerná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, Malta napsal:

dával jsem na roomovi kat a vydržel s odřenýma ušima jen do další STK, tu další už jsme museli dělat po známosti, tedy vydržel něco málo přes 20t km a na rediness kódu se hlásí jako vadný, nicméně kontrolka žádná nesvítí. Takže letos asi znovu do toho zainvestuji, ať to není s komplikacema. Nicméně výdrž mizerná.

Mám podobný problém, před vánoci mi na dálnici odešla cívka, auto spadlo do nouzáku a rozsvítila se kontrolka, nechtěl jsem tam zůstat stát tak jsem dojel na nejbližší sjezd, zastavil cívku vyměnil ( vozím náhradní ) a po příjezdu domů jsem smazal závadu. Hned o víkendu jsem si vyměnil olej i svíčky ( už byl čas ) ,  jezdil jsem a žádná kontrolka se mi už nerozsvítila ale readiness kód mi zůstává u katalyzátoru trvale na 1. Ve Vagu mi po provedení testu píše, Kat ne O.K. Jinak se mi taky žádná kontrolka nerozsvítí.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...