Přejít na obsah

Neznám tajné číslo imobilizéru


negat

Doporučené příspěvky

Pořídil jsem si nové sklopné klíče k Fabii včetně nových zámků, stáhnul jsem si manuál na výměnu a mimo jiné to po mě chce znát tajné číslo řídící jednotky imobilizéru a v tom je ta potíž, nemůžu po stěhování najít ten kouzelný přívěšek co byl ke klíčům s údaji o imobilizéru :angry: . PROSÍM O POMOC Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj, někde jo, a někde i na počkání.

ale pokuď nemáš origo budíky tak budeš mít akorát problémy (pokud od nich nemáš patřičnej doklad)

Co myslíš těmi budíky, jako klíče, koupil jsem je přes net kompletní i se zámky a i s tím přívěškem no prostě fungl nové.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj, někde jo, a někde i na počkání.

ale pokuď nemáš origo budíky tak budeš mít akorát problémy (pokud od nich nemáš patřičnej doklad)

Co myslíš těmi budíky, jako klíče, koupil jsem je přes net kompletní i se zámky a i s tím přívěškem no prostě fungl nové.

jsi nějaký pomalý nebo co??Píše budíky tak myslí budíky,né klíče.Pin z nových klíčů je ti stejně na nic.

Buď ti to zjistíme,Vaša-Prostějov,Já-Štramberk nebo si zajeď do servisu,ale teď byl jeden kolega z fóra v autoservisu Autodružstvo FM a tam mu to nedali.Řekli,že ho mají pouze pro svoje účely.Byli ochotni mu to udělat,ale pin mu neřekli.Záleží na servisu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj, někde jo, a někde i na počkání.

ale pokuď nemáš origo budíky tak budeš mít akorát problémy (pokud od nich nemáš patřičnej doklad)

Co myslíš těmi budíky, jako klíče, koupil jsem je přes net kompletní i se zámky a i s tím přívěškem no prostě fungl nové.

jsi nějaký pomalý nebo co??Píše budíky tak myslí budíky,né klíče.Pin z nových klíčů je ti stejně na nic.

Buď ti to zjistíme,Vaša-Prostějov,Já-Štramberk nebo si zajeď do servisu,ale teď byl jeden kolega z fóra v autoservisu Autodružstvo FM a tam mu to nedali.Řekli,že ho mají pouze pro svoje účely.Byli ochotni mu to udělat,ale pin mu neřekli.Záleží na servisu.

No tak jsem asi pomalý, ale pořád netuším co myslel těmi origo budíky a jestli od nich nemám doklad. Auto jsem kupoval nové a teď po 6ti letech a 80000km se začínají projevovat závady a jedna z nich jsou právě klíče. V autech jsem se nikdy nerýpal protože to není můj obor a jediné co si chci udělat sám jsou právě ty klíče. Soft a kabel má kámoš takže problém je jen ten imobilizér tedy to tajné číslo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Origo budíky určitě myslel, kdybys je třeba měnil za MaxiDot nebo opačně :) ..nebo z nějakého jiného důvodu, třeba z jiného auta. Ten kód imobilizéru ti zjistí podle identifikátorů auta, stojí to asi 150 Kč, aspoň tak říkali u nás. Já třeba nedávno měnil budíky za MaxiDot, ale kód mi zůstavá stejný. Jestli se nepletu, tak ten kod dávají u prodejce zároveň s klíči, když auto kupuješ (je to v takovém plastovém přívěsku), tak nevidím důvod, proč by najednou někde měli dělat tajnosti..to bych se asi odbýt nedal..a nebo bych holt změnil lokál.

Pokud si s budíky nic nikdy nedělal, tak to neřeš,prostě zajeď do servisu a nech si ho zjistit..

Editováno: , autor: Jirik.DC
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokud koupíš použitý budíky od NĚKOHO, tak se ti může stát že ve škodovce zjistí že jsou z kradenýho auta a zeberou ti je abude se o tebe zajímat PČR

To asi Vašo né.Pokud si chceš nechat zjistit pin ve škodovce,musíš jím zadat SKZ a VIN a pokud tam máš už někdy montované budíky,stejně je tam SKZ i VIN auta a pokud není celé kradené,je to OK:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Origo budíky určitě myslel, kdybys je třeba měnil za MaxiDot nebo opačně :) ..nebo z nějakého jiného důvodu, třeba z jiného auta. Ten kód imobilizéru ti zjistí podle identifikátorů auta, stojí to asi 150 Kč, aspoň tak říkali u nás. Já třeba nedávno měnil budíky za MaxiDot, ale kód mi zůstavá stejný. Jestli se nepletu, tak ten kod dávají u prodejce zároveň s klíči, když auto kupuješ (je to v takovém plastovém přívěsku), tak nevidím důvod, proč by najednou někde měli dělat tajnosti..to bych se asi odbýt nedal..a nebo bych holt změnil lokál.

Pokud si s budíky nic nikdy nedělal, tak to neřeš,prostě zajeď do servisu a nech si ho zjistit..

Děkuji za normální vysvětlení pro laika jako jsem já, v úterý mám čas tak to sjedu zkusit do nějakého servisu. Díky za radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už jsem se sice ptal v "Lamparně" ale žaden ohlas - možna to ti spravni lidi nečetli tak to ještě skusim tady - snad uspěju víc a doufam že nebudu ukamenovan za to že to pišu tady znova :)

Neznate někoho kdo se vyzna v elektronice peugeotu přesněji řečeno v imobilizerech a jejich nastavovani a čteni atd.

co mě trápi nebu rozvádět ale nutně někoho sháním

dík moc.

sem zapomněl - čím blíž ostravy tím líp

Editováno: , autor: brunoos
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...