Přejít na obsah

Takhle se dělá muzika


miccap

Doporučené příspěvky

co se tyka sw do rezervy meli jsme moznost srovnat bedny a vestavenou podlahu ve felde a O1. i s merenim db a odborniky na soutezi emma. pokud dobre udelate odhlucneni a uzavreeni ozvucnice jako rezervy. pak neni problem. 95% lidi to zvukove prijde naprosto stejny. proste i v rezerve to hraje bombasticky a pak se clovek dostava k te uzitne hodnote kufru a v tu chvilku je klasicka konstrukce bedny totalne prevalcoavna.

ja rikam jedno: bednu do kufru dokaze zbouchat kazdy za jedno odpoledne, ale dat dohromady takovouhle vestavbu do kufru to uz je pro gurmany. a efektivita i zvukovy projev jasne vyhrava.

pri vyberu sw je objem v dnesni dobe opravdu na ne tak dulezitym meritkem. na trhu je mraky sw s uspusobenim pro zastaveni do mensi ozvucnice a na vykon to rozhodne nema tak veliky dopad. a pro ozvuceni se pochopitelne v tomto pripade bavime o SQ a zde i vykon kolem 400W rms je myslim az az. hlavne jde o prednes v celem spektru, coz focal zvladne na jednicku.

romane mohl bych te poprosit o nejake podrobnosti ohledne instalace? zajima me par veci ktere bych rad probral. jestli te muzu poprosit na ree.tom@seznam.cz

Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

urcite bych zesilovace helix nehazel mezi kdejakou cinu. myslim ze nekterym chybi prehled. nicmene tento problem je videl uz nekolikrat. u vyskovych repro je to znat nejdriv.

problemem by pradepodobne mohlo byt ruseni na napajecich nebo signalnich kabelech. jsou urcite zasady jak tahat kabelaz po aute. prodavaji se i odrusovace ktere se zapojuji do cesty signalovych kabelu k zesilovacum.

zkus vysledovat kdy se to projevi, a zda-li nema nejakou navaznost, spusteny motor nebo jina elektronika v aute

http://www.prodej-autohifi.cz/autoradia/pr...ower-enf-90.php

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je to tak 5 let zpátky, co jsem stavěl muziku a už tenkrát měly moje LRx ochranu. jinak jasně, bednu zbouchá každej trouba, v rezervě ti zůstane užitná hmotnost, osobně bych radši zmenšil kufr a nechal si rezervu která je podle mě dost důležitá a nebo zdvojil dno kufru, ale to už zase zmenšuješ objem kufru

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 3 týdny později...
  • o 4 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o 9 měsíců později...
Díky díky! Rezervu tam mám ale jen tu hubenou pneumatiku(dojezdové kolo)Škodovka ho nedělá z nepochopitelných důvodu a tak jsem to musel objednávat přes VW.

Škoda, z pochopitelných důvodů dojezdové kolo dodává, akorát ho z nepochopitelných důvodů nejspíš nebyls schopnej sehnat...

Rezervní kolo neplnohodnotné je dokonce položka v konfigurátoru... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 5 měsíců později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...