Přejít na obsah

Vymena za faceliftove budiky


Ardeth

Doporučené příspěvky

Ahoj,jelikoz nam na nasi Octavce 1.9TDI 81kw 800tkm,r.v. 98 zacali padat budiky,tak jsem se chtel zeptat co budu potrebovat na vymenu starych cervenych za faceliftovane zelene? Pokud to teda vubec jde?! Diky

Čau, omlouvám se za OT, ale těch 800.000km myslíš vážně??? :o

Jestli jo a budeš mít chvilku času, zkus o nám o ní něco napsat (nějaké postřehy z provozu, jestli byly nějaké závažnější poruchy apod.), protože Octa s takovýma km tu myslím ještě nebyla.

Myslím, že Vitto by takový článeček rád uvítal i na stránkách Octaviaclubu :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyz mi pomuzete s tema budikama,tak Vam milerad o tom napisu clanek a pak bych ho treba nekam hodil. Co vy na to? :)

Myslim si ze milion nam da v pohode...denne najezdi cca 350km v plnym provozu.

Muze mi nekdo sehnat nejakou presnejsi spedifikaci ty zmeny? Zvladnul by to obycejny mechanik? :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to mi ani nerikej .. v cem presne byl problem nevim, martin by o tom urcite napsal vic, proste to nebralo immo z klicu .. cislo tech budiku co ti normalne fungovaly asi nevis co .. ja je mam porad ve skrini, tak bych to srovnal :) .. nevim jak poznat podle cisla, jestli jsou jen na immo 3, nebo i 2.5, nebo 2

Editováno: , autor: gdanx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...