Přejít na obsah

Jak se nejrychleji dostat na žárovičku u topení


kyblik

Doporučené příspěvky

Mala celosklenka. Prijdes do skodovky, povies, ze chces ziarovku na podsvietenie kurenia a predaju Ti ju. Cena je smiesna (cca 30 centov)

mal si pravdu dnes som si ju kupil priamo v servise za 50 centov, len teraz ako to vymenit som pozeral na ten postup ze dat do polohy 2 a tahat, no skusal som tahat a neslo mi to, pevne to tam drzi, nechcem tam nieco zlomit ked silno nieco zatiahnem, ake mate s tym skusenosti ako ste davali ten ovladac von a ako vam to islo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mal si pravdu dnes som si ju kupil priamo v servise za 50 centov, len teraz ako to vymenit som pozeral na ten postup ze dat do polohy 2 a tahat, no skusal som tahat a neslo mi to, pevne to tam drzi, nechcem tam nieco zlomit ked silno nieco zatiahnem, ake mate s tym skusenosti ako ste davali ten ovladac von a ako vam to islo?

a nasadenie ziarovky a potom spatne vlozenie ovladaca ide v pohode? ziadny hacik ze by saom tam mohol nieco zlomit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Niekedy to ide ťažšie inokedy ľahšie, treba len ťahať. Môžem ťa upokojiť ťažšie ide žiarovka von ako späť. Treba ju správne nasadiť a potom len potlačiť. Nevidím v tom problém. :palec2:

takze som to dnes vymenil a podelim sa aj ja o skusenosti, kedze mi to islo na prvy sup a polahky tak vam odporucam to spravit takto:

1. ovladac sily vzduchu do polohy 2

2. na vytiahnutie ovladaca si zoberte nejaku a handru a kombinacky, na ovladac si dajte hrubsiu vrstvu handry a s kombinackami to cele vytiahnete polahky, handra zabezpeci aby sa kombinacky nesmykali a a by neposkodili ten ovladac

3. ziarovku je najlepsie vybrat opat s kombinackami ale nie tymi klasickymi ale tie co maju uzku dlhu celust tak ako to je aj na obrazku z navodou www.skodaoctavia.cz, celuste kliesti z oboch stran oblepit jednou vrstvou ciernej izolacky (viac vrstiev je davat zbytocne, tazsie sa manipuluje, klasicke lepiace pasky na to nedavajte tie sa smykaju, izolacka je idealna)

4. ziarovku oblepenymi celustami jemne chytit a vytiahnut (hned na prvy krat a v pohode - moc nestlacajte az ziarovku nezlomite)

5. zasunieme novu ziarovku, nasadime ovladac a je to, spatne to ide tiez velmi lahucko

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takze som to dnes vymenil a podelim sa aj ja o skusenosti, kedze mi to islo na prvy sup a polahky tak vam odporucam to spravit takto:

1. ovladac sily vzduchu do polohy 2

2. na vytiahnutie ovladaca si zoberte nejaku a handru a kombinacky, na ovladac si dajte hrubsiu vrstvu handry a s kombinackami to cele vytiahnete polahky, handra zabezpeci aby sa kombinacky nesmykali a a by neposkodili ten ovladac

3. ziarovku je najlepsie vybrat opat s kombinackami ale nie tymi klasickymi ale tie co maju uzku dlhu celust tak ako to je aj na obrazku z navodou www.skodaoctavia.cz, celuste kliesti z oboch stran oblepit jednou vrstvou ciernej izolacky (viac vrstiev je davat zbytocne, tazsie sa manipuluje, klasicke lepiace pasky na to nedavajte tie sa smykaju, izolacka je idealna)

4. ziarovku oblepenymi celustami jemne chytit a vytiahnut (hned na prvy krat a v pohode - moc nestlacajte az ziarovku nezlomite)

5. zasunieme novu ziarovku, nasadime ovladac a je to, spatne to ide tiez velmi lahucko

Ideálny návod, niet viac čo dodať.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...